Fenerbahçemden Franck Ribery transferi

Başkan Aziz Yıldırım'ın idari menajer Hasan Çetinkaya ve asbaşkan Ali Yıldırım'a tam yetki verdiği söyleniyor. Bayern Münih Borussia Dortmund finalin ardından transfer için harekete geçeceği haberleri var. acaba Ribery Türkiye ye dönermi, fenerbahçemize faydalı olur mu?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında arkasına bakmadan kaçmıştı Türkiyeden. Fenerbahçe Ribery'i transfer ederse büyük iş yapar

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Hahaha hangi bir kötü yorumumu yazayım bilemedim :D Takıl böyle

1|1
    0|1
  • hahaha demek fenev ribery i alacak ha. Allahta seni güldürsün :D:D

0|1
    0|1
  • Bence donmez.

0|0
    0|0
  • Çok küçük ihtimal.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Aziz Yıldırım Ribery der gider Belediyeden bir oyuncu alır getirir

1|0
    0|2
  • Belhanda'yı alamayan yönetim Ribery'i alacakmış. Hele hele Şampiyonlar ligi finaline kalmış takımın oyuncusunu. Zor diyorum sadece. Baya zor...

1|1
    1|2
  • heryerimle güldüm

1|1
    0|1
  • güldürdün beni kramponu değil bağcıklarını bile alamaz fenev

0|0
    0|1
  • bayern kadrosunun yaşlı oyuncularından biri gelirse iyi olur ama zor be renktas

0|0
    0|0
    • robbenden genç merak etme

• yanılıyosun ribery>roben 1 yaş var arada

• soran daha yaşlarını bilmiyorsun... Ribery 30 yaşında, Robben 29 yaşında ikiside Dünyanın en iyi oyuncularından ama Robben formda olduğunda Dünyanın en iyi kanat oyuncusudur ve galatasaraya gelmez diye düşünüyorum. Ribery Fenere gelir mi bilemem. Aziz'in sağı solu belli olmaz. çok para verirler ama belli olmaz.

• fenerbahçe ribery alamaz ki adamın ederi 40 + milyondan fazla geçen senelerde tek ayapını 80milyona veririz açıklamaları vardı hala türkiye için üst seviye bir oyuncu ribery.

0|0
    0|0
  • bonservisi 100.000.000 TL(transfermarkt) ..35 yaşından sonra belki

0|0
    0|0
  • Dönmez

1|0
    0|0
  • o iş olmaz renktaş

0|0
    0|0
  • ribery i 36 yaşında belki alır

2|1
    0|1
  • buna inanlar varsa boşa oksijen tartışmam bile o kadar övdüğünüz 25 milyonluk sow köfti oldu benfica karşısında.ribery i 50 milyondan aşağı hiçbir klüp alamaz.

1|0
    0|1
  • zor transfer

1|0
    0|0
Yükleniyor...