Galatasaray erken sampiyon olacak mi sizce?

Ne diyorsunuz arkadaslar, seytanin bacagini kirip sivasi yenip simdiden kutliyacakmiyiz sampiyonlugumuzu?

0|0
726

En İyi Erkek Görüşü

• Yarın Sivası yenip Şampiyon olacağız biz yarın Şampiyonluk kutlamaları için sokaklara dökülecekken rakip takımın taraftarları evde oturup Survivoru izleyecekler:)

5|3
    1|3

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Olur ne diyiyim tebrikler sezon başında belliydi Drogbayı alınca garantiledi bunu söylemiştim hep (Fenerbahçeli olarak)

3|2
    0|0
  • erkenimi kaldı 3 maç kaldı bitti artık lig.

0|2
    0|1
  • evet ece, erken olacak biraz

0|0
    0|1
  • Öncelikle 'şeytanın bacağını kırmak' deyimini yersiz kullandığını söyleyebilirim zira kırılmadık kemiğini bırakmadık :) sivas ne üst sıralarda ne alt sıralarda.ne uefa şansı var ne de küme düşme potasına girme ihtimali.Bu yüzden yarın rahat bir maç olur ve 3-0 kazanırız diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Turkcem sizinki kadar iyi olmaya bilir kabul. Kastim boyle erkenden ligi kaparmiyiz di :). Bence sivas fazla asilmaz maca zaten onlar icin dedigin gibi pek anlami yok bu macin.

• Bir Fenerbahçeli oalrak Galatasarayın şampiyonluğu hak ettiğini hatta ilan etmek için geç bile kaldığını düşünüyorum. O kadar güzel kadroları varken açık ara şampiyon olmaları lazımdı. Sivası yenerler ve şampiyonluğunu ilan ederler

1|2
    0|2
  • link

İnandık biz sizlere

Cimbom yüzümüzü güldür bu sene

Şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden tribünlerde

Haykırıyoruz yine

Tek bir dileğimiz var Cimbombomum

Şampiyon ol!

1|0
    0|1
    • Sampiyon olmaya olacagizda yarin olursak tadindan yenmez! Fatih Terimi sevmeyenlere inat alacak adam sampiyonlugu.

• İnşallah ağzından bal damlıyor.. Aynen bee azizeee bulmuş belasını zaten

• aynen katiliyorum.

• Kutluycaz inşallah.

0|1
    0|1
  • Olucak inşallah.

0|0
    0|0
  • çok geç bile kaldı diyebilirim.

zamanında defansa saglam bir adam alınsaydı 25-26.haftada sampıyon olabilirdi.

hem kendini hem bizi deli etti.

yani olsaydıda bekletmeseydi bizi bu kadar

0|1
    0|1
  • Galatasaray seyircisi önünde puan kaybetmez o maçta

1|1
    1|1
  • şampiyonluk için her şeyi hazırladım. meşaleleri bile stokladım. ben yarın şampiyon olacağımıza inanıyorum

0|1
    1|1
  • Belli olmaz

1|2
    2|1
  • olabilir .

0|0
    0|2
  • olur bence galatasaray bu sezon hakketi

0|0
    0|0
  • galatasaray o ya da bu şekilde şampiyon olacak :)

0|0
    0|0
  • GALATASARAY YARIN ŞAMPİYON !

0|0
    0|2
  • insaaLLah KutLayacagız .D

1|1
    2|1
  • hayırlısı ama zaten hazırlıklar tamam oyuncular da ona göre motive olmuşlar yeneriz heralde.

0|1
    0|1
  • Ben kutlamaya hazırlandım bile

0|0
    0|0
  • oldu bile bence...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

• Yeneceğiz inşallah :)

1|2
    1|1
  • yenmemize gerek yok die biliom berabere kalsak yeter hehe bu sene de kadıköyde kaldırsaydık ya :)

0|0
    0|1
  • Tabi ki yarın Arena Florya bayram yeri. 19. ŞAMPİYONLUK YAKIN, MEŞALEYİ YAKIN !

0|0
    0|3
  • sivas 3 atar bize:(

0|0
    0|0
  • Galatasaray aşktır aşkkk

1|1
    0|2
  • beşiktaş şampiyon olucak:))

0|1
    4|2
  • iki büyük var biri galatasaray diğeri fenerbahce bu sene hakeden galatasaraydı şampiyonuz ALLAHIN izniyle.

2|5
    2|3
Yükleniyor...