Panzer arıza mı yaptı ne oldu?

Tüm anketlerde birinci çıkan Almanya elendi. Fransa'nın kazanacağını söylüyordum hep :) ne oldu sevgili panzerleriniz tutukluk mu yaptı? 😄 Fransa - Portekiz finalinde de Fransa kazanacak.

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bende şoktayim. Portekiz kanadi zatif takimlardan olusuyordu. Bu durumda Fransa alir gibi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynen Fransa dedim yine Fransa diyorum 😇

0|1
    0|0
  • Evrt yaa almanya elendi ama portekiz bu aksam alacak insallah fransa almasin

0|0
    0|0
  • Allah benim belamı versin ya almanya kazanacak diye yemin bile etmiştim :D

0|0
    0|0
  • Almanya'da bir tane oyuncu vardı çok tatlıydı ya dkjdkl
    hani 82. falan dakika olması lazım Fransa'nın kalesinin yanında faul gibi bir şey oldu
    o oyuncunun adı neydi ya çok tatlıydı dkjkd

0|0
    0|0
  • Ne anlıyorsunuz şu futboldan. Futbola yorduğunuz kafayı kadınları anlaya yorsaydınız her şey daha farklı olurdu

0|0
    0|0
  • Gönlüm Portekiz'den yana.. Ama Fransa kenfi evinde çok rahat oynuyor.

0|0
    0|0
  • Hayret ya bugun en kotu öaclarıydı ne bu tutukluk

0|0
    0|0
  • Allah griezmann ı ne etsin 😄 Fransızlar fazla sert oynadı, hakemler zaten Fransa'dan yana, e Almanya'nın oyuncu eksiklikleri oluncada sonuç böyle oldu.

0|0
    0|0
  • Portekiz kazanir❤Ronaldo 💛

0|0
    0|0
  • Portekiz yenecek bence onda.

0|0
    0|0
    • Alman maçında da böyle diyorlardı sonuç hüsran :D yine hüsran olacak

• @ZeBrandon naber cahil? Ne oldu? Les bleus sahaya mı gömüldü , gömdüler mi ah yazık.

• Fransa oynadı portekiz kazandı zırlama 😄

Erkekler Ne Diyor 12

• Almanlar gomez, hummels ve khedira'yı aradı Hadi höwedes yine hummels'in yerini doldurdu da gomez'in yerine koyacak adam yoktu takımda, bu da direk oyunu etkiledi.

0|0
    0|0
  • aslinda Almanya sansizdi ve kazanan portekiz oldu ;)

0|0
    0|0
  • çok erken fınaller oldu , i turnuva daha heyecanlı bır sekılde ılerleyebılırdı , fransa favorı fakat Ronaldo patlama yapabılır son maçta

0|0
    0|0
  • Fransaya lanet olsun.. Fransa portekiz oynayacaksa da portekiz alsın. Pis sömürgeciler.

1|0
    0|0
    • Portekizde eski sömürgecilerden. Fransa ezip geçecek

• İkisi de sömürgeci o yüzden pis sömürgeciler dedim. Ama fransadan nefret ederim :)
      Ezip geçebilir ama umarım ezilirler. Hiç profesyonel davranmam fransa karşısında.

• Bu sezon ki maçlar çok farklı sonuçlar verdi cidden

0|0
    0|0
  • Penaltıdan sonra takımın morali kalmadı

0|0
    0|0
  • hic sevmiyorum almanlari iyiki kaybettiler

1|0
    0|0
  • panzerimiz dünya şampiyonu olmanın sarhoşluğunu yaşıyor :D

0|0
    0|0
  • Zaten final maci gibiydi Almanya ya da Fransa hangisi kazansa şampiyondu

0|0
    0|0
  • ii oldu

0|0
    0|0
  • Turnuvanın ilk günü bu sene Portekiz kazanacak dedim iddaa bile oynadım. Kaldı 1 adım ondan sonra başlasın para ezmeleri.

0|0
    0|0
    • Ronaldo'nun patlama yapması lazım başka türlü ihtimal yok.

• 4-0 diyorum net

• Tamam ben de bekleyin diyorum. Maç sonu burdayım. :) Yok lan bunu maç forumlarına yazıyoduk, neyse burada da olurum :)

• Bu ana kadar hep Fransayı tuttum Almanyayı yeneceğinide biliyordum ama son maç belli olmaz sonuçta sadece bir 90 dakika var karşı taraftada Ronalda var Portekiz patlama yaşayabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...