Lisede son sınıfta başlayan bir aşk devam eder mi sizce?

Son sınıfta başladığınız bir ilişkiniz olsa ve sevgiliniz sizi çok sevdiğini üniversiteye sizin gittiğiniz yere bile geleceğini söylese, ilişkiniz hakkında geleceğe yönelik düşünür müydünüz ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• güvenmek gerekir bence seni seviyorsa fedakarlık yapar hiç bir ilişki bitecek gözü ile ya da nasıl olsa bırakır gözüyle bakılmamalı ileri düşünülmeli eğer öyle değilse gönül eğledirme ya da farklı amaçlar için birliktelik olur sıkılamaması için heyecan olması lazım her zaman uzun süre gidebilir benim arkadşaım var aynı sizin gibi 7 sene oldu nişanlılar şuanda yani isteyince olur daldan dala atmalak yerine biri olsun sonsuz olsun deyin..

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum ama malesef erkeklere pek de güven olmuyor sıkıntım bu yönde ve üniversite ortamı çok farklı oluyormuş bu insanı düşündürüyor :)

• aynen öyle sadece şuanı yaşa yarın ne olur bilemezsin ki ? belki o değil sen onu bırakırsın sevgin biter birşeyler olur sadece buğünü yaşa ileriyi düşün ama ilerisi için uygulama yapma tam karar vermeden :d

• Sorunda orda sanırım biraz garantici bir insanım ondan bu böyle :) insan hayatına her zaman birilerini almak istemiyor sonuçta bir bayanız ve doğru olmadıkça geleceği görmedikçe bir ilikiye başlamak anlamsız geliyor

Erkekler Ne Diyor 11

• kesinlikle hayır eğer erkek mal değilse üniversitede nasıl bir ortamın onu beklediğini bilir ve lise aşkını önemsemez sonuç olarak düşünmem,düşünmeyiz,düşünmezler :D

0|0
    0|0
  • devam edenler tanıyorum

0|0
    0|0
  • etmez. test edildi.

0|0
    0|0
  • birbirinizi seviyorsanız eder.

0|0
    0|0
    • Üniversite ortamı değiştirmez mi insanı ?

• malesef gerçeklerle yüzleşmek gerekiyor aşk herşeyin önüne geçemiyor

• bir şeylerin 'aşk'ın önüne geçmesi için o aşkın zayıf olması gerekir. aşkınız zayıf ise acı son bellidir, fakat güçlüyse hiçbir sorun olmaz..

• Eğer ikinizinde puanları iyiyse birlikte gidebilirsiniz aynı üniversiteye.

0|0
    0|0
  • genelde diplomayı alana kadar sürer;)

0|0
    0|0
  • eğer güçlü karakterli gençler ise devam eder

0|0
    0|0
  • lise son sınıftayım bende ama sevgilim yok ldşskfasdsad

0|0
    0|0
  • ilkokuldan beri tanışıp evlenen çift biliyorum. Hadi bakalım bunu açıkla. :)

0|0
    0|0
  • hayır. aşk maşk da diil o zaten

0|0
    0|0
    • Ne peki ? Üniversitede tek gecelik yaşanan ilişkiler mi aşk kategorisine giriyor ?

• hoşlantı sadece. sorunun ikinci kısmına cevvap vermiycem

• bitmez la liseye giden mi var hala

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim lise 2 de başlayıp üniv 2.sınıfa kadar süren birlikteliğim olmuştu..Ayrı şehirlerdeydik yanıma gelmek için sınava girip aynı bölümü tekrar kazandı aynı şehirdeydik gelecek planlarımız vardı ama bitti...

0|0
    0|0
  • Geneli kızlar bırakır ve biter

0|0
    0|0
Yükleniyor...