Almanya-fransa maçını izlediniz mi👻🙁🙁👻😳😳😣👻😣🙄🙄🙂🙂😭😭👻👻😖😖😩👻😩😡👻😡👻👻👻?

son saniyede moralimi bozdular😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• O pozisyonun penaltı olmadığı gibi Almanyanın çok net bir penaltısı (ki sarı kartta vardı) 2 tane de çok kritik yerden serbest vuruşu verilmedi.
    Almanya İtalyayı elediğinde Konte ve kalecileri Buffon ağlamış ve bu da Avrupa basınında ilk haber olmuştu.
    İtalyayı eleyen Almanyanın bu bol eksikli kritik maçına İtalyan hakem nasıl verilebilir?
    Üstelik hakemliğinin son zamanlarına gelmiş, artık bir beklentisi olmayan ve bu yüzden de her pisliği rahatlıkla yapabilecek olan rizzoli denen karaktersize

0|2
    0|0
    • günün sorusu
      İtalyan hakem nasıl verilebilir?

• Maça ev sahibi olmanın verdiği gazla fransa hızlı başladı ama bu hız sadece 4 dakika sürdü. 5. dakikadan itibaren Almanya, Fransanın gazını alıp, kendi çalıp, kendi oynamaya başladı, topla oynama oranı sanırım %70 - %30 Almanya lehineydi.
      İlk yarıda görüldü ki tek taraflı bir maç oluyor, bu yüzden hemen devreye italyan hakem girdi.
      Bu maç, bir fille bir köpeğin kavga etmesi gibi bir durum oldu. Almanya bir fil, fransa ise bir köpek. O denli güç farkı var.
      Hakem filin elini, ayağını bağladı ve köpeğe gel saldır, dişle dedi. Ama filin derisi kalın olduğu için köpek diş geçiremedi file.
      Bu sefer hakem eline bıçak alıp, bağlamış oldugu filin kalın derisini kesti ve köpeğe gel ısır dedi, yani penaltı verdi...

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır 😀

0|0
    0|0
  • Gooooooool fransaaaaa wuhuuuuuuu😁😁😁😁😁😁😁😁

0|0
    0|0
    • ya git şurdan😒😒😒😡😡😡

• İzledim, ben demiştim Fransa alır diye😁😉

0|0
    0|0
  • Izlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2. yarsını izledim güzel maç oldu

0|0
    0|0
  • Maymunlarla dolu bir kadro fransizlar

0|0
    0|0
  • Daha maç devam ediyo olm

0|0
    0|0
    • Artık canını sıkabilirsin 77. dakika 2-0 iddaa oynadın ve almanyanın nasibini kestin :D

• iddayı bıraktım nerdeyse 1 yıl olacak eehehe😂

• izlemedim

0|0
    0|0
  • Hakem almanya yi ince ince doğruyor

0|0
    0|0
  • İzleyemedim nasıl kaç kaç?

0|0
    0|0
    • ilk yarı fransa 1-0 önde
      45. dk penaltı