#Euro2016 Sizce pozisyon penaltı mıydı? Almanya-Fransa maçı nasıl sonuçlanır? Yorumunuz?

Sizce penaltı mıydı? Almanya-Fransa maçı nasıl sonuçlanır? Yorumunuz?

Güncellemeler:
+1

0|1
4|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Almanya'nın hakkını yediker. Penaltı değildi pozisyon

0|1
    0|0
  • Fransa alır. Penaltıya kalırsa Almanya alır.

0|1
    0|0
  • Fransaaass kazanirrr

0|1
    0|0
    • avantajı ceblerine koydu pembe şu an horozlar zaten 1-0 öndeler, bakalım ikinci yarı ne getirecek ne götürecek, almanya bir tepki verebilecekler mi... :D

• Horoz sensin basliyor simdi😁

• maç başlıyor evt :D pembe horoz fransanın sembolü ya ondan dedim -.- horoz da ben oluyum, fransada ben oluyum herşey ben oyluyum şikayetçi değilim karşında pembe :p

Erkekler Ne Diyor 19

• boateng sakatlandı khedira gomez sakat. hummels cezalı. müller desen bitmiş. mustafi b. ktan kimmik mi nedir o da genç tecrübesizlik vardı. mesut desen tek başına bişey yapmaz. bu almanyanın elenmesi normaldi yani. yinede iyi oynadılar.

la hiç sevmiyom şu fransızları. doğru düzgün oynamadan finale çıktılar.

0|1
    0|0
  • Bu cok cok yanlis
    Almanya once kimi elemis
    Italyayi
    Italyan mi hajem
    Eger hakem italyansa bu resmen sikedir

Eleyen takima nasil olur o ulkenin hajemi verilmis
    Fransaya ev sahibine ne guzel yalakalik bu

Almanyayi son zamankarda sevmem ama haksizligi hic sevmem

0|1
    0|0
    • hakem etkiledi mi diyorsun maçı, penaltı penaltımıydı peki ve şunuda söylemek gerekir ki ikinci yarı sahada almanya yoktu, skora bakıpta iyi bir fransa oldugunuda söylemek güçtü sadece istediklerini aldıkları bir maç oldu onlar açısından...

• Gardini dusurursen tabiki sahada almani da goremezsin baskasinida
      Etkiledi hakem
      Bana gore cok yanliydi

• ama şu dediğine katılıyorum hakemler ne kadarda üst düzey olsalarda etkilenmeme varsayımınıda kabul etsekte yinede bu maça bir önceki turda almanya-italya eşleşmesinde elenmiş bir italya nın mensubu oldugu bir hakem atanmamalıydı maçı dört 4 lük yönetmiş olsaydı bile, bunlara dikkat etmek lazım bu seviyedeki organizasyonlarda niye buna dikkat etmezler bende anlamıyorum işin açıkcası...

• Almanya alir

0|1
    0|0
    • olmadı işte o :( fransa finalde

• Şok oldum Şu an trt actim dugundeydim

• italya maçlarındaki futbolu oynamadılar, maçın sadece ilk yarısında yedikleri gole kadar iyiydiler baskılıydılar ama ikinci yarı sahada yoktular, kaçınılmaz gerçekleşti biraz işin açıkcası... almanalra evine dönecek artık

• Saçma sapan bir maçtı. Almanların hakkıydı , hakem maçı verdi. Zaten takımı taşıyan Neuer'de şaşırınca Almanlar döküldü. Penaltı olmasaydı Almanlar garanti gol bulurdu.

0|1
    0|0
    • saçma sapan zevksiz bir maçtı, ilk yarı almanlar yedikleri gol e kadar çok istekliydi buna katılırım ama ikinci yarı ne yapamak istediklerini sahada pek anlamadım işin açıkcası ama karşısında çok iyi oynayanda bir fransa yoktu garip maçtı gerçekten tatsız tuzsuz

• Bence penaltıydı

0|1
    0|0
  • Degildi

0|1
    0|0
  • Fransa kazanır bence finali
    Penaltı anını görmedim :D ama fransa hakediyor portekiz 5berbaerlik1galibiyet takım mı

0|1
    0|0
    • final maçları ve atmosferleri farklı olur, hatırlıyorumda portekiz 2004 de finale çıktıklarında final maçının favorisiydi ama turnuva boyunca kapalı savunma yapan yunanistana 85 lerde yediği golle kupayı hediye etmişlerdi, fransa evsahibi olması açısından avantajlı gibi ama yinede hiç belli olmaz çünkü son maçında gallere iyi oynadılar, gerçi kolay ekiplerle oynadılar hep o da ayrı :D

• Senin dediğin gibi farklılılık olabilir adam akıllı galibiyeti olmayan portekiz bu maç beklenen oyununu oynayabilir favori fransa görünüyor en baştan beri ama tabi dediğin gibi yunanistan olayını da unutmamak lazım tüm maçlarda toplamda 4-5 gol ile finali kazanmıştı. Her şey olabilir.

• kesinlikle her şey olabilir ama doğru diyorsun kupanın başından beri bir fransa final oynar diyordu herkes ve bu gerçekleşti bugun itibardiyle artık 10 temmuz finaline bakacağız

• Su an fransa 2 - 0 aliyor. Ben bunu beklemiyordum

0|1
    0|0
  • Fransa alırdı aslında

0|1
    0|0
  • Penaltınin babasiydi hahaha iyi oldu almanlara izlerken biktirdi iyi çocuklar

0|1
    0|0
  • Tabiki penaltiydi

0|1
    0|0
  • bence penalti adam vuramasin diye kolunu oraya götürüyor resmen

0|1
    0|0
    • bu da bir yorum ama aynı pozisyon ceza sahasının dışında olsa her hangibi bir yerde hakem el diye maçı durdurtup verir miydi acaba yoksa devam mı ettirirdi, eli futbolcu çekebilirdi kuşkusuz ama tamda bilemedim ama bir gerçek var ki ikinci yarı almanya yok sahada ilk yarıdaki baskı yok

• grziman vermez zaten bu saatten sonra ronaldo 4 te kaldı yanlış bilmiyorsam son maçta 3 gol atacak değil ya

• 1-3 bnce

0|1
    0|0
  • Penaltı çaktırmamak için sakatlandı numarasıda yaptı :D

0|1
    0|0
  • Penaltıydı. Eliyle oynadı...

0|1
    0|0
  • Degildi bence

0|1
    0|0
  • Bence pozisyon penaltiydi cunku eller havadaydi fransa kupayi alir

0|1
    0|0
  • Maça ev sahibi olmanın verdiği gazla fransa hızlı başladı ama bu hız sadece 4 dakika sürdü. 5. dakikadan itibaren Almanya, Fransanın gazını alıp, kendi çalıp, kendi oynamaya başladı, topla oynama oranı sanırım %70 - %30 Almanya lehineydi.
    İlk yarıda görüldü ki tek taraflı bir maç oluyor, bu yüzden hemen devreye italyan hakem girdi.
    Bu maç, bir fille bir köpeğin kavga etmesi gibi bir durum oldu. Almanya bir fil, fransa ise bir köpek. O denli güç farkı var.
    Hakem filin elini, ayağını bağladı ve köpeğe gel saldır, dişle dedi. Ama filin derisi kalın olduğu için köpek diş geçiremedi file.
    Bu sefer haken eline bıçak alıp, bağlamış oldugu filin kalın derisini kesti ve köpeğe gel ısır dedi, yani penaltı verdi...

0|2
    0|0
    • ilk yarı almanya üstünlügü vardı belirtiğin gibi sahada, bu bir gerçek ama şu an ki skor a bakalım almanya bir tepki verebilecek mi ikinci yarı

• maça dönelim bakalım ikinci yarı ne yapacak hakem

• ikinci yarı almanlar tanınmayacak bir haldeydi gerçi fransada gümbür gümbür oynamadı ama istediğini aldı

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...