Bana hikaye gibi geldi çok ilginç şaşırdım duyunca hiç yaşayan oldu mu durumu ?

bizim komşumuzun kızı var evli annesiyle birlikte bize misafirliğe geldi bilirsiniz kadınlar kendi aralarında bayılırlar konuşmaya laf lafı açtı derken bir öğrendik ki kızın kayın pederi komşumuz olan hanımın eski sevgilisiymiş zamanında çok sevmişler birbirlerini ama kavuşamamışlar ve düğün olana kadar nişan bozulmasın diye kimse kimseye bir şey söylememiş gelinde damatta evlendikten sonra öğrenmiş benim çok acaibime gitti düşünsenize yıllar sonra kızınız biriyle evleniyo meğer damadınızın babası eski sevgiliniz aboo :D

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Olur mu olur bir kızı bin kisi ister bir kişi alır:)

0|0
    0|0
    • oda eski sevgilisinin oğlu :D demek ki zamanında hakikaten çok sevmişler birbirlerini ben asıl şeyi merak ediyorum bunların ikisinin de eşleri yaşıyor ikisi de dul kalsa evlenirler mi acaba :) tövbe ya bende mahallenin paparazisi kesildim

• Mahallenin uçan kuşusun sen:) yabancıya gitmezler işte daha iyi:)

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayat işte, çoğu şey biz insanların elinde, kimi gururdan kaybediyor, kimi ödlekliğinden, kimi de aç gözlülüğünden, sonrada acı çekiyorlar, aklı başında olan insanlar bunları yapmazlar, sizin komşunuzda da pek akıl yokmuş, 1000 de birinin başına gele bilecek bişey ama şifa var ki kimseyin hayata karşı garantisi yoktur, olan gençlere oluyo, arada kavga çıkınca bunlar hep dile getirilecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• rezalet çıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...