Hayalim 3 kelime: Evli,mutlu.çocuklu <3 Hayatınızın aşkını buldunuz mu?

Sorum gayet açık ve net:Hayatınızın aşkını buldunuz mu? Buldunuzsa onu nasıl tarif edersiniz?

Not:Yaz mevsimi geldi nişanlanan çiftler düğünler çoğaldı.İnsan birbirine bakarken mutluluktan gözleri parlayan çiftleri görünce evlenesi geliyor.Hayatlarının aşklarını bulanlara mutlu mesut sevgi dolu günler diliyorum,bulmayanlarada darısı başımıza diyorum.Hayalim 3 kelime: Evli,mutlu, çocuklu<333 İNŞALLAH kızlar o beyaz gelinlik giymek yakında bizede nasip olur <333

Güncellemeler:
Basit bir hayal değil sadece ben istediğim karieri kurmaya çok yakınım ve gelecek bir zamanda evlenmek çocuk sahibi ve mutlu bir hayat kurmak istiyorum.Bence bu her genç kızın hayali.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayalını bende paylasıyorum artı aıle gecımını rahat saglayabılcek maddı ımkanlarda sart dıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evlenen çok ama boşananlar daha çok Allah uzun sağlıklı mutlu bir yuva nasip etsin insanın karnı bir şekilde doyar çalıştıkça

1|1
    0|0
  • nerdeeeeeeee, valla bunaldım artık yalnız boş boş yaşamaktan. hayatımda action istiyorum, bir sebebim olsun istiyorum. akıntıya karşı yüzmek benim şimdiki halim olsa gerek.

1|0
    0|0
  • hayatımın aşkı diye bir şey yok...

0|0
    0|0
  • buldum

link

1|0
    0|0
  • bugün dügüne gitcem belki bulurum hayatımın aşkını aşlsladksldk

1|0
    0|0
  • güzel hayal ama henüz erkekn benim için bir iş sahibi falan olayımda

1|0
    0|0
  • Bir insanın en büyük hayali nasıl evlenmek olabilir?

1|0
    1|1
    • İstediğim nerdeyse herşey var hayatımda neden sevdiğim insanla mutlu mesut bir yuva kurmak hayalim olmasın ki?

• Tuhaf olan ne?Senin hayalin neymiş söylebakalım?

• Yani bir insanın hayali para veya evlenmek mi? Bunlar çok basit geliyor.

• Bir anlık duygu dalgalanmasından hayatımı iki varlığa endeksleyemem karıya, çocuğa, evliliğe lanet olsun. Just f*ck body...

0|0
    0|0
  • Bulmussstum ..

0|0
    0|0
  • Daha çok ararsınız siz :DD

0|0
    0|0
  • Bulsaydım buralarda sürünmezdim:)

0|0
    0|0
  • Bnm hayalım cok kelıme oda sımdı saymakla bıtmez.

0|0
    0|0
  • buldum ve kaybettim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Buldum ama evlenmek istemiyorum.

1|0
    0|0
  • bir insanın hayat amacı '' evlenmek çocuk yapmak mutlu olmak'' kadar basit olmamalı :D ha bulmadım ben birde. :D

0|1
    1|1
  • Her seyin hayırlısı. Bir gun o da olur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...