En yakın arkadaşınız ve siz ?

En yakın arkadasınıza asık olur musunuz , bunu engeller mısıınz ya da en yakın arkadasınızın sıze asık oldugunu ogrensenız ne yaparsınız ?

Güncellemeler:
karşı cınstekien yakın arkadasınız. Bunu eklemem gerektığını dusunmemıstım.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zoman bir erkek ya da kadın karşı cinse mensup en yakın arkadaşlarından bahsetse, bir çok kişi hemen imalara başlar. Bu kişilerin ima etmek istediği şey kadın ve erkek arasında sadece arkadaşlık olamayacağı ve bunun kesin platonik aşkla bağlantılı olduğudur. Er ya da geç birinden biri diğerine aşık olacak, aşık olmazsa da aralarındaki cinsel çekim, yakın arkadaşlık sürdürmelerine engel olacak diye düşünülür.Aslında bu kişileri destekleyen bir takım istatistikler de yok değil. Almanya‘ daki Oldenburg Ünversitesi’nde iki psikolog tarafından yapılan bir araştırmaya1 göre araştırmaya katılan erkeklerin %44’ü en yakın kadın arkadaşlarına çekim duyduklarını itiraf etmiş.benim başıma geldiği gibi Kadınlardaysa bu durum %31 seviyesinde. Bir kodın ve erkek arasındaki geleneksel ilişki modeli bir aşk ilişkisi olarak görülmesinin de bu düşüncelerin şekillenmesinde rolü vardır. Bu iki cinsiyet arasındaki ilişkinin sürekli çift ilişkisine benzetilmesinin nedeni de aşağı yukarı bu durumdur. Bu nedenle böyle bir arkadaşlık ilişkisinin içinde olan kadın ve erkekler sürekli çevreleri tarafından bu türden bir platonik aşkın özneleri olarak görülecektir. Bunun doğru ya da yanlış olup olmadığı da durumdan duruma ve kişiden kişiye farklılık gösterir. anlıyacağın bu insanın karakteri ve algılamasıyla alakalı bir durum ve samimiyet olgusunun psikosoyal dinamiğini iyi analiz etmekle alakalı bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendıme yenı bı yakın arkadas bulurum

1|0
    0|0
  • niye olmasın ? iki yakın arkadaş iki kişinin bir birine en iyi şekilde güvendiği anlamına gelir. güvende herşeyin temelidir bence... olabilir yani

0|0
    0|0
  • Gayet doğal bir durum olabilir

0|0
    0|0
  • olurum. olabilirm. bu durum sevgi meselesi ve hiçde engellemem bu konuyu. haa ortalık karışır mı karışabilr ama olacaksa olur yani. arkadaşım bana böyle bir sevgi beslersede yapcak bişi yok başa gelen çekilir derim flörte başlarım.

0|0
    0|0
  • Ya sonuçta Karşı cinse duyabildiğin en büyük sevgidir yani onun hemen altı en yakın arkadaş...

O yüzden Aşığım dediğin kişi öncesinde en yakının olmalı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • çok oldu aslında lisede ünv. arkadaşlarımın aşık olması bir şekilde geyiğe bağladım... baglayamadıklarımda oldu tabi (:

0|0
    1|0
  • en iyi ibrliktelik arkadaşlıkla başlar bence insanın huyunu suyunu bilirsin

0|0
    0|0
  • Suan yanımda kendısıne sordum.cok agar konustu:)

0|0
    0|0
  • onu bende sevdiğim için çıkarım onunla. sevmesem zaten en yakın arkadaşım olmazdı

0|0
    0|0
  • Erkek olmasaydı düşünebilirdim.

0|0
    0|0
  • beni bu zamana kadar isteyipte elde edemeyen kız görmedim ben

0|0
    0|0
  • olmak istiyorum hep birşey oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• neden olmasın ki, bazen hislerini engelleyemezsin işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...