Almanya mı fransa mı tahmin lütfen iddaa oynucam?

Akşam ki maçı kim alır arkadaşlar fransa mı yoksa almanya mı? Ben fransa finalist olur diyorum iddaa oynucam hatta ama her yerde oranlar farklı yazıyo yardımcı olur musunuz? Ben iddaa bayisine gitsem ama 90 dk sonunda falan değil belkide uzatmaya gider fransa finalist olur diye oynasam 1000 tl ne kadar alırım kazanırsam? Ve sizdende yorum bekliyorum tahmin?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Almanya turu atlar ama uzatmaya gidebilir maç

0|0
    0|0
  • Maça ev sahibi olmanın verdiği gazla fransa hızlı başladı ama bu hız sadece 4 dakika sürdü. 5. dakikadan itibaren Almanya, Fransanın gazını alıp, kendi çalıp, kendi oynamaya başladı, topla oynama oranı sanırım %70 - %30 Almanya lehineydi.
    İlk yarıda görüldü ki tek taraflı bir maç oluyor, bu yüzden hemen devreye italyan hakem girdi.
    Bu maç, bir fille bir köpeğin kavga etmesi gibi bir durum oldu. Almanya bir fil, fransa ise bir köpek. O denli güç farkı var.
    Hakem filin elini, ayağını bağladı ve köpeğe gel saldır, dişle dedi. Ama filin derisi kalın olduğu için köpek diş geçiremedi file.
    Bu sefer hakem eline bıçak alıp, bağlamış oldugu filin kalın derisini kesti ve köpeğe gel ısır dedi, yani penaltı verdi...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iddaa oynama canım ya, illaki kaybettiriyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...