Metrobüste Bakıştığnız oldumu ?

Başınıza Hiç geldimi kızlar ? Hani Bakışırsınız bir birinizin gözünün icine bakarsınız sonra yanınıza geldi ? ne oldu neler konuştunuz Merak ediyorum ? Benim Çok öyle oluyor.. inene kadar bakışıyoruz cesaret edip gidemiyorum heycandan olsa gerek. ne yapmam gerekiyor. Lütfen düzgün cevap verin.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• kesiştiğim standart bir kız vardı hani herkesin geliş gidiş saati olur o otobüse binersin hep bazı kişilerle nese yaw bu kızlar ne kadar yalancı 3 kağıtçı ya kızla nerdeyse hergün bakışıyoduk camdan dışarıda bişeye bakarmış gibi yapardı göz ucuyla beni izlerdi hoşlandığı belliydi bende hoşlanıyodm nese bigün dedimki ben buna ederim arkadaşş etmez olaydım :D bigün sabah işe giderken benden 3 4 durak önce iniyodu la dedim bırak ahmet işine git sonrada şirketmi verecek bana bu kızmı yemişim işini dedim indim arkasından :) diyalog şu

erkek : bakarmısınız biraz zamanınız var mı?

kız : cevap yok yürümeye devam

erkek : ben sizinle biraz konuşmak istiyorum eğer müsait değilseniz başka zamanda olur bir 5 dakikanızı alıcam

kız : cevap yok düşmana bakar gibi arada yüzüme bakmalar

erkek : ben sizi rahatsizmı ediyorum ?

kız : evet gidermisin bidaha karşıma çıkma

erkek : tamam ya senin canın sağolsun iyi günler ( kız çokdan gitmiştir erkek arkasından söyler bunları sonra mal mal işine gider )

erkek iç ses : senin gibi kızı çekip çıkartanın çabuda saranın ben dııııttt dııııt :D

0|2
    0|0
    • ahahahhahahaha :D :D kardes harikasın yaw :D

Kızlar Ne Diyor 4

• yan yana arablardaydık arabada ben ve iki kız daha vardı yanımdaki arabdada erkeler vardı 3 tane falan içlerinden biri bana yüksek sesle 5 saniylik bir yabancı şarkı söyledi o kadar etkilediki o anda çıkma teklifi etse kabul ederdim

0|1
    1|1
  • öyle bakıştığımız oldu ,

ama yanıma gelemedi davar ,

o gelesiye ben inecektim zaten

ahh ahh ne çektim ben be!

0|1
    0|0
  • hayır :D cok uslu bir kızımdır :D

0|1
    0|1
  • Hayır hiç başıma gelmedi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• benim de dolmuşta sürekli bakıştığım bir kız vardı hergün karşılaşıyorduk birbirimizi süzüyorduk sonra kalkıp konuşmaya karar verdim ertesi gün gene bakıştık ve ben yanına gidip konuşucaktım yerimden kalktım ve dolmuşun ani fren yapmasıyla kıza koşa koşa kafa attım özür bile dileyemeden ilk durakta indim ve kendime küfür ederekten yola devam ettim

0|0
    0|0
  • Bi kere dumanın konserinde yanımda 2 kız vardı brine esprili bişey dedim o andan sonra bana çok bakmaya başladı baya kesiştik.dans ederken bile bana bakıyordu en son gittim numarasını istedim sempatik davrandım oda sıcakkanlıydı gülerek geri çevirdi döndm arkmı giderken bir daha döndüm yine istedim eminmisin dedim yine gldü veremem dedi.hıyar kız niye bakıyon o zaman :D Ahh ahh neler kaçırdığını bilse sevdiceğim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...