Şans oyunlarında kazanlar hakkında hep bir ön yargı vardır biliyormusunuz?

Bence şöyle diyorum adam kazanmış yok kaza yapmış,yok parayı batırmış,yok şöyle olmuş hayır öyle değil bence istatistik bilimi bunun için var..

1-) her sene toplam atıyorum 200 kişi kazanıyorsa incelersin bunların hepsi parayı batırmıyor ya da kaza yapmıyor arabayla dimi

2-) sadece doğal olarak yüzde 20 si falan olumsuzluğa saplanır sonrada denirki haydan gelen huya gider en iyisi çalışıp kazanmak gibi laflar edilir çok yanlış bu "istatistik bilimiyle olaylara bakıp yorum yapılır o yüzden şöyle düşünülmeli bu zamana kadar böyle para çıkanların hepsine uğursuzluk mu geldi tabi ki hayır dikkatimi çekmişti bu konuda yapılan yorumlar ondan soruda sordum,zaten illaki olumsuz yapan batıran vs olucak ekonomik sistemin kuralı bu belli yüzdede olucaktır yüzde 20 gibi olay budur zaten..

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çiftçi nereden bilecek istatistiği

adam sahadan.com dan bakıyor tahminlere ,

büyük iddiacıların oyunlarına yorumlarına ona göre hazırlıyor kuponu

(şans oyunu olarak iddia'yı aldım.)

0|0
    0|0
    • Hepsini dağil ederek söyledim yani olabilir tüm oyunlar idda değil dediğim onda öyle büyük kazanılmıyor zaten bir tane oldu oda kaç yılda oldu 2 liralık kuponu 450.000 kazananı diyorsan zaten yazımdada dediğim gibi..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...