#Euro2016 Almanya-Fransa maçı ne olur?

#euro2016 Almanya-Fransa maçı ne olur?

• Almanya
    63% (12)36% (14)45% (26)Oy Ver
  • Fransa
    37% (7)64% (25)55% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2-0 (Fransa)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Almanya alır final oynar finaldede porkezi yener şampiyon olur.

0|1
    0|0
    • peki ya fransa evsahibi sonuçta iyi forvetleri var alman defansını zorlayacak oyuncuları var

• @wuxxum ne biliyim yazarken olmuş işte 😄😄😄

Erkekler Ne Diyor 7

• Fransa 2-0 Alır

1|1
    0|0
  • Almanya.

0|1
    0|0
    • fransaya hiç mi şans tanımıyorsun

• fransa 2 -0 yener dasdadasda

0|1
    0|0
  • 2-0 çaktı mı Fransa!!! heheyyyyy

0|1
    0|0
  • Fransa 2-0 alır maçı hatta golleride Antuan Griezmann atar benden söylemesi tutmassa gel yüzüme tükür 😂

0|0
    0|0
  • almanya alır dedik 2- 0 yendı fransa şans ile :D

0|1
    0|0
  • Almanya'da takımın en önemli temel taşlarından olan, Hummels, Khedira ya da sakatlıgı sebebiyle turnuvaya hiç getirilmeyen Reus gibi gibi mükemmel oyuncular yok, Lahm ise milli takımı bıraktı.
    Bu maçta dünya şampiyonu olan kadronun yarısı olmayacak ve jepside takımın iskeletini oluşturan oyuncular.
    Ama herşeye ragmen bu maçın favorisi yine de Almanlar.
    Tabi hakem ev sahibine ne kadar kıyak geçer kestiremiyorum.
    Çünkü ben Fransanın kendi ülkesinde düzenlenen şampiyonalarda nasıl kollandıgını çok iyi biliyorum.
    Son olarak şunu diyim,1978 dünya kupası dahil olmak üzere her büyük turnuvayı izlemiş biri olarak bu yorumu yaptım...

0|2
    0|0
    • Bu arada finali hakkeden takımlar, aslında Almanya ve İtalyaydı.
      İzlediğim İtalya, Fransaya fark atabilecek kapasitedeydi

• pozisyon banada penaltı gelmedi

• O pozisyonun penaltı olmadığı gibi Almanyanın çok net bir penaltısı (ki sarı kartta vardı) 2 tane de çok kritik yerden serbest vuruşu verilmedi.
      Almanya İtalyayı elediğinde Konte ve kalecileri Buffon ağlamış ve bu da Avrupa basınında ilk haber olmuştu.
      İtalyayı eleyen Almanyanın bu bol eksikli kritik maçına İtalyan hakem nasıl verilebilir?
      Üstelik hakemliğinin son zamanlarına gelmiş, artık bir beklentisi olmayan ve bu yüzden de her pisliği rahatlıkla yapabilecek olan rizzoli denen karaktersize

Yükleniyor...