Sizce geleceğin en iyi futbolcusu kim olur?

Evet gençler bildiğiniz üzere yeni yıldızlar çoğalmaya başladı Emre Mor olsun, Neymar olsun gelecek vadeden futbolculardan bir kaçı sizce geleceğin en iyi futbolcusu kim olur?

Güncellemeler:
teşekkürler ks sorum süper soru seçilmiş

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdiden bir şey söylemek zor lakin potansiyel bakımından takip ettiklerim var. Emre Mor, Renato Sanches, Joshua Kimmich, Rashford, Kingsley Coman, Martial, Genç kaleci Dragowski, Jonathan Tah, Adryan Tavares ve Embolo. Bunlar dışında Amerika liginde rastladığım bir stoper var ismini aklıma getiremedim. Sıraladıklarım şimdiden bile büyük kulüplere kendini göstermiş futbolcular. 5 sene içinde en iyisi diye sınıflandırdığımız futbolcular arasına sakatlanmazlarsa girerler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Neymar daha ne olsun kime neyi kanıtlısın bence en iyi yetişen gençlerden biri.

1|0
    0|0
  • Emre mor oday Portekizli 18 yaşında bir futbolcu var adını tam hatirlayamdim da o olabilir salih ucandan umitliydim en iyi olmasada iyi bise olurdu gecen youtube de Barcelona alt yapisindan 10 -12 yaşında çocuklar cok iyi oynuyorlardi ordan cok çıkar :D

1|0
    0|0
  • emre mor evet olabilir birde embolo var isvicreli. o :)

1|0
    0|0
  • Sporla ilgilenen bir kız hmm :)

1|0
    0|0
  • norveçli martin odegaard deniliyr

1|0
    0|0
  • mahrez

1|0
    0|0
  • bence yaşı 18 ise renato inanılmaz bir oyuncu hayatım boyunca öyle bir oyuncu görmedim yıkılmıyor hızlı atlet dribling müthiş defansı müthiş atak inanılmaz
    makalele den daha iyi bence, ya da scholes

1|0
    0|0
  • Portekiz A Milli, Renato Sanches

1|0
    0|0
  • Hazard

1|0
    0|0
  • Renato sanches var portekizde

1|0
    0|0
  • Neymar 200 den fazla golü var

1|0
    0|0
  • Halilovic

1|0
    0|0
  • bir ronaldo değil

1|0
    0|0
  • Emre mor diyorum noktayı koyuyorum.

1|0
    0|0
  • Emre Mor ile Neymar'ı aynı cümlede kullanan şakirttir.

0|0
    0|0
    • neden olmasın emrede iyi bence

• Yav saçmalama manyak mısın nesin :D Neymar dediğin adamın değeri 100 milyon euro, dünyanın en büyük liginde, en iyi takımında oynuyor Şampiyonlar Ligi dahil tüm kupaları kazanmış vs. Daha 1 aydır tanıdığın Emre Morla nasıl bir tutarsın :D futbol canisi

• emrede olur ben o potansiyeli gördüğümden dedim hem bu benim fikrim

• Renato Sanches ve Emre Mor ayrıca neymar genc değil. +20 yasındakilere genc demiyoruz o yasta millet aile bakıyor.

0|0
    0|0
  • türkiyeden çıkmaz. çıksada engelliyorlar zaten. messide vergiye karıştı. ronaldodan şaşmam.

0|0
    0|0
  • Neymar mı?

0|0
    0|0
  • benim oglum olacak ins

0|0
    0|0
  • kafanmı iyi neymar eskiden beri yıldız

0|0
    0|0
  • neymar zaten dünyanın en iyi futbolcularından biri...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Emre Mor'a karşı ümidim çok :D yaptığı bir kaç davranıştan iyi niyetli ve ayak hareketlerinden yetenekli olduğu belli
    http://i.eurosport.com/2016/06/12/1874717.jpg

1|0
    0|0
  • Arda olsun

1|0
    0|0
  • Emre moru gormustum dunya kupasinda o cocuktan adam olur belki 😃

1|0
    0|0
  • Hakan Çalhanoğlu? 🤔🤔😂😂

1|1
    0|0
  • Galatasaray da yetişen tüm futbolcular geleceğin futbolcusu olma potansiyeli taşır tatlımm 😄

1|1
    0|0
  • Emre mor😂

1|0
    0|0
  • Emre mor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...