Sizce hangi defans sağlam?

Sizce hangi defans sağlam oldu bu yıl.
Fenerbahçe.. Van der Wiel Kajaer Skaret Ramon.
Bjk. Gökhan Gönül Marcelo Gustavo Kolarov.
Gs. Sabri Semih Serdar

• Fenerbahçe.
    27% (3)48% (10)41% (13)Oy Ver
  • Bjk.
    36% (4)14% (3)22% (7)Oy Ver
  • Gs.
    27% (3)33% (7)31% (10)Oy Ver
  • Diğer.
    10% (1)5% (1)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş fena değil, Fener cok sağlam oldu, ama gs yi okuyunca istemsizce kahkata attım adamlar patladı resmen kadroya bak ya :D

0|0
    0|0
    • @tgyhujınujık ne engeli hacı? gökhan bitik artık gitmesi kayıp değil tıpkı caner gibi zaten ikiside turnuvada berbattı. gomezde imza atar bjk şampiyonlar liginde sonucta.

• 3ay

Eic için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Defans sorusunu birçok kez sordun onu anladık el neden en iyi hücum hangi takımda diye sorulmuyor. Yoksa emenike fenandao ve van persie nin performansıyla Besiktasinkiler kıyaslanamaz mi :)

0|0
    0|0
    • Bjk nin forveti Cenk ondan sormuyorum. M, lli takımın 2. forveti diye.

• @tgyhujınujık mario gomez cenk quaresma sosa töre ile sizin nani diego van persie ve fernandaoyu kıyasla bakalım insanlar ne diyecek ama sonuç isine gelmez

• Gökhan Bjk oyuncusu mu hayır Gomez neden 1 Milyoon Euroya antlaşma varken süre istedi sence bunların 2 si Bjk oyuncusu mu hayr sende beyin var mı hayır bunları Bjkli sana embesil.

• Beşiktaşk tabi ki :)

0|0
    0|0
  • Chedjou varken semih ne alaka

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın. Neden Fener değil dersen daha uyum süreçleri olacak. Geçen yıl bunu gördük. Ayrıca şıklarda diğer takımları kısaltmadan yazsan daha güzel olur Fenerbahçeli dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...