Bazen karekterinizi kaybettiğinizi düşünüyormusunuz?

Bazen karekterinizi kaybettiğinizi düşünüyormusunuz? Bazı an'lar gelır bı anda diz çökmek durumunda kalırsınız, ha işte o anlarda karekterınız şekılden şekile giriyor mu?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet hiç yapmam dediğim şeyleri yaptığım, eğildiğim, büküldüğüm, kendimi kaybettiğim olmuştur olur da insanlık hali..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Karakterim eğilmez benim. Neyse odur. O.

0|0
    1|0
  • Dizlerimi çöktürücek bir an yaşamamaya bakıyorum. Artı karakter değişmez. Sizin demek istediniz farklı bir durum oluyor

0|0
    0|0
  • evet öyle düşündüğüm zamanlar oldu

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı .

0|0
    0|0
  • Bi akrep burcu olarak bazen cok fena hircinlasip veya cok fena duygullasip sacmalayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • ewet mi hayır mı bilmiyorum ama bazen kendimi tanıyamıyorum

0|0
    0|0
  • zaman zaman bazı kişilere olaylara karşı olabiliyor zaaf meselesi işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• cinsellik söz konusu olunca bazen ben böyle değilim diyorum, onun dışında kayıtsız kaldığım konu yok gibi

0|0
    1|0
  • uzun süre beraber vakit geçirdiğin bir insanla (sevgili, yakın arkadaş... gibi), muhabbetiniz karakteriniz, espri anlayışınız bile birbirine göre şekillenince, ve onu kaybettikten sonra; ruh bu açığı kapatmak için gayrı ihtiyarı bir reflex olarak onun karakterinden bir parça sana geçirebiliyor.. çok dikkat etmek lazımm

0|0
    0|0
  • Ben az önce kaybettim ama fazla öteye gitmiş olamaz ya da bu gün yatarım yarın artık gazeteye ilan veririm hehe=)

0|0
    0|0
  • Zamanında olmuştur, şimdi mümkansız..

0|0
    1|0
Yükleniyor...