Kapat

Sürekli gördügünüz fakat muhabbetiniz yok size gelip makyajınız çok abartılı derse ne yapardınız?

Siz evli ya da bekar bir bayansısınız farketmez size bir erkek gelse makyajınızın çok abartılı oldugunu söylese ne yapardınız? kızarmıydınız?

söyleyen kişide herhangi bir ark niyet olmasa ve gün içersinde bir çok kez görüyor olsanız. Cevabınız ne olurdu? Ne düşünürdünüz?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• yakın zamanda farklı bir konuda bir uyarı aldım bir beyden..

valla ne yalan söylim beni izlediğini ve bana ilgisi olduğunu düşündüm

beni de hafif ona vardı ilgim.. aslında çok sert bir dille uyardı bir konuda.. önce kızdım ama sonra hoşuma gitti :)

0|1
    0|0
  • eleştiriye açığım derdim.d.d.

0|1
    0|0
  • art niyet olmadığından eminsem biraz silerdim

0|1
    0|0
  • Konusmaya bahane ariyor diye dusunurum sonra o gittikten sonra aynami aar bakarim suratima.

0|1
    0|0
  • şekerim ben makyaj yapmıyorum derim

0|1
    0|0
  • Makyaj yapmıyorum :D diyelim ki dedi teşekkür ederim ve nasıl sürebilirim diye sorarım :D

0|1
    0|0
  • Teşekkür ederim o sizin düşünceniz der kendimin bu şekilde sevdiğimi beliritirim

0|1
    0|0
    • beklemediğim bir cevap doğrusu ama çok güzelde bir cevap teşekkürler.

• ufff sanane be slx .s.s derdim ...

0|0
    0|1
  • Abartılı yapmam ama.. olursa böyle birşey sanane derim kesin

0|0
    0|0
  • üff sanane be slk derdim

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• makyaj abartılı olursa tayt yakişmaşsa söylerim ya da tam tersi yaptığı şey yakışmışsa yine söylerim. Bizde söylemesek kendiniz anlamıyorsunuz napalım

0|1
    0|0
  • evet sanane banane

0|0
    0|0
  • üf sanane be salak derler

0|0
    0|0
    • bende bir an için sordum zaten, sonrasında aklıma öyle birşey diyebilecegi geldi ama demedi. Dememeside beni rahatlattı.. Gerçi sorduğumada pişman oldum aslında banane canım kızın makyajından değilmi ):

• Seni gözlemliyor demek ki gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • başlığı gördüm, hayattan soğudum abi :)

0|0
    0|0
    • yok abi hiç bir şey olmamıştır. sıkma canını :) ayrıca mahçup halini de görmüş, hiç kızmamıştır :)

• teşekkürler ;) bekar olsa neysede birde evli..

• Ahaha. :D tanımadık adam öyle dermi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...