Kumar oynuyorum sevgilim terk etti

Daha 21 yaşındayım çalışıyotum aylık 3000 tl gelirim var.Hayatımdaki tek kötü alışkanlığım kumar oynamak.Uzun süre kumar oynadım ve borçlandım.Bunu sevgilime anlattım.Oda bana bir daha oynarsan seni terk ederim dedi.Dedim ya benimkisi kanser gibi bir hastalık.Yine oynadım.Oda bana anlat söz veriyorum bir şey yapmayacağım dedi.Anlattım ona kumarı tekrar oynadığımı ve terk etti beni.Benimle ömrünün sonuna kadar görüşmeyecekmiş.Sizce onun yaptığı doğru bir şeymi.7 yıllık ilişkimizde en zor anımda beni terk etti.Gerçekten çok zor durumdayım.Ve bana destek olacak birine ihtiyacım var.O bana destek olmak yerine hayatından bir pisliği atar gibi beni attı ve onun için sorun çözülmüş oldu.Sizce onun yaptığı doğrumu.Kabul ediyorum benim yaptığım iyi bir şey değil ama elimden bir şey gelmiyor.Bilen bilir bağımlılığın ne demek olduğunu.Bağımlı insan hasta insandır.Hasta insanın yakınlarıda onu terk eederse ne olur.Ama şimdi anlııyorumki Ana gibi yar olmazmış.Size tavsiyem asla sevgiliniz v.s için ailenizi karşınıza almayın.Sizi işlerine gelmeyen bir durumda olduğunuz için terk ederler ve hayatlarına devam ederler.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Tek kotu aliskanligim kumar oynamak demisin ama baya kotu bir aliskanlik kiz hakli bence

0|0
    0|0
    • Şu anda david gueta konserinde eğleniyor.Hayat böyle heralde...

• ama benim 7 yilik ilskim bitseydi bu kadar cabuk unutmazdim, demek ki seni gercekten sevmemis

Erkekler Ne Diyor 4

• allah belanı versin diyorum aciz bağımlı insan seni

0|0
    0|0
  • bir kere oynadim 1000 euro kaybettim. iddia bile oynamam.

0|0
    0|0
  • Kumardan onemlımı aga ya.. Devam et. Sen..$$$$

0|0
    0|0
    • 6-7 Sene önce bizde haberleri izlerken bir çocuk internette kumardan ailesinin 50 bin lirasını kaybetmişti.Ailecek gülmüştük.Sende dalga geç gizli kullanıcı.6-7 sene sonra başına bir iş gelmesin dikkat et ;)

• Iyı tavla oynarım.

• hacı bana 100tl atsana öğrenciyiz .S

1|0
    0|0
Yükleniyor...