Yil 2013 olali 3 erkekle arka arkaya konusmaya basladim.. Kendimi iyi hissetmiyorum..

Yil 2013 olali erkeklerle cok zaman gecirmeye basladim.

Eski sevgilimin evine gittim.. Tanimadigim bir erkegin arabasina bindim, tanimadigim bir erkegi arabaya aldim..Kafam cok karisik.. Eski sevgilimi unuttum.. 2. Erkege neredeyse asik oluyordum sonra bir kac nedenden dolayi benimle konusmak istemedi tam ayrildigimiz gün baska biriyle tanistim benimle sevgili olmak istiyor ama benden 1 yas kücük.. ve cok anlayissiz biri. biraz zamana ihtiyacim var diyorum düsünmem lazim diyorum bu olanlardan sonra hergün düsündün mü cabuk düsünsene diyor.. bir diyor nekadar sürerse sürsün seni beklicem ama hergün cevabimi soruyor napicagimi sasirdim.. Sizce ne yapabilirim,.. kafam cok karisik.. Facebooku silmeyi düsünüyorum.. Hic bir erkekle bir süre konusmamayi düsünüyorum yani kafami dinlemek istiyorum. Biraz nefes almak istiyorum yoksa yakinda kafayi yicemm.. Sizce ne yapabilirim, kendime gelmem icin?

Güncellemeler:
Cok iyi cevaplar aldim hangi birinizi en iyi cevap yapicam diye sasirdim malesef sadece 1 kisi secebiliyorum :/ yazdiginiz güzel cevaplar icin tessekür ederimm :))

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu meceralar da kaybettiğin bişe var mı hani seni kız yapan şey .

1|0
    1|0
    • hayir hayir sadece takildik beraber olma falan yok

• kendine cici bak , iyi günler :)

• iyi günlerr :))

Erkekler Ne Diyor 11

• sadece boşlukta gibisin ve akışına bırakmışsin sanırım. Ama akışına bırakırken kendini de bırakmış gibisin biraz toparlanman lazım, o yüzden 5 erkeklede konuşsan mesafeni koru ve normal yap muhabbetini anlık duygusal şeylerle hareket etme zamana bırak ama kendini de kaybetme

2|0
    1|0
  • Arkadasim sana kesin oneri yabicam dedigime uy simdi senin kafaşu ancorba olmus baya karismis onun icin cok yanliz kaldigindan ne yapcagini bilmiyosun ve boyle abus sabuk hareketler yapiyosun ben erkegim ama sana benzer duruma dustum kendine 1 sene ver baska seyler bul aktivite yap kiz arkadaslarinla bulus takil film seyret 5 - 6 aya kendini ve kafani topla sonra senle ciddi sunnen biri cikarsa evlilik amacli ciddi biri o zaman eclen hic bir tasan kalmaz aile s1k1ntisindan baska :)

1|0
    1|0
  • bana sorarsan duygu kısmını kısa bir süreli olarak kenara bırakmışsın...

yeniden birine birşeyler hissedene kadar böyle gideceğini düşünüyorum.

ama yaptıklarında gerçekten yanlış birşey seziyorsan.. bence kendine çeki düzen ver :)

1|0
    0|0
  • biz rusça'da buna tri v odnom diyoruz 3 ü bir arada.. Toparla kendini. Varoluş amacını hatırla.

0|0
    2|0
  • Amaan yapma böyle sana yakışır 3 -5 erkekle konuşmak ..

1|0
    3|0
  • gidişat iyi değil,sirkelen

0|0
    1|0
  • baya açılmışsın sen hakkatende. :) Kendine gelmen dileklerimle (:

3|0
    0|0
  • nerde senin gibi kızlar ben mi bulamıyorum acaba bendemi sorun var? bu zmana kadar hiç sevgilm olmadı ben bir tane bulamazken sen 3 erkek bulmuşssun ilginç

1|0
    0|0
  • hayır diye bir cevap var.

0|0
    1|0
  • sen de benim gibi kaşar olmuşsun :S

1|0
    0|0
  • Psikoloğa görün bence.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• düşündüğün şeyleri yap. kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama seni yoran herkesi ve her olayı unut gitsin üstüne gelmelerine izin verme.

1|0
    1|1
  • ben de birkaç kişiyle çıktım 2013 aşk hayatıma çok acayip geldi ne olduğunu anlayamadım... iyi olmuyo insanın kafası ve duyduları allak bullak oluyor. en iyisi ara wermek...

2|0
    1|0
  • Bir üçlü kombini daha:D

0|1
    2|0
Yükleniyor...