Snejder Fifaya başvurmuş?

Snejder Fifaya başvurmuş ve geçici lisans ile Fenerbahçeye bedava imza atabilirmiş.7.5 Milyon Euro serbest kalma maddesi var. Ama alacakları yüzünden ve son ceza yüzünden Fifa ya başvurup lisansını istemiyormuş tabi bu dava 4-6 ay arası sürebilirmiş ve geçici lisans ile bedavaya Fenerbahçeye imza atabilirmiş peki siz Snejder'i Fenerbahçe'de görmek istermisiniz.

• Evet iyi olur kaakterini düzeltiriz biz onun. Gs ağlama demeye başlar 3 kuruş görünce.
    40% (2)20% (2)27% (4)Oy Ver
  • Hayır istemem.
    40% (2)60% (6)53% (8)Oy Ver
  • Gsliyim ama Snejder gidemez bir yere.
    20% (1)10% (1)13% (2)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)10% (1)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder Galatasaray'dan başka türk takımında oynamaz beyler. Galatasaraylı değilim ama gerçek bu yani.

Gidecek olsa davaya falan bakmaz, Avrupa'da top tier dışındaki takımlarda oynayabilir. Klüp kendisine maaş konusunda çıkardığı sorunlardan geri adım atarsa bir yere gitmez.

Herif karısıyla beraber gayet keyfi yerinde bir hayat sürüyor İstanbul'da.

0|1
    0|0
    • Dursun gitmezse bence kalmaz. Gsde. Buarada Bjkliler neden hepsi bu kadar ödlek anlamış değil anaları daha cesaretli bazılarının @Noah- gibilerinin.

• @Noah- Engelledn sandım hani hepengelliyorsu n ya.

• Taraftar gücü var adamın. Sneijder gitse Galatasaray taraftarı komple boykot falan uygular takıma.

Ki bu adamın daha dün 'Ağlama' diye dalga geçtiği takıma gelmeye hevesli olacağını düşünmek saçma.

Türkiye'de kalmasının tek gerekçesi Galatasaray'da camia olarak memnun bir hali olması ve iyi para kazanması.

Beğenmediğimiz Galatasaray adam geldiğinden beri sürekli kupa kazanıp Şampiyonlar Ligi'ne gidiyordu.

Sneijder'in yaşı 32 falan, bu saatten sonra gidip Manchester United'da oynayamaz.

Ama Galatasaray'dan gidecekse bu bir türk takımına olmaz, gider top oynamayı bilen bir Avrupa takımında oynar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayaller Sneijder, hayatlar 'fener aglama'.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Birinin karakterini düzeltmeniz için önce kendinizin karakter sahibi olmanız gerek. Sneijder instagramda kalacağını duyurdu.
    www.instagram.com/.../
    Yani #FenerAğlama

0|0
    0|0
  • Yanlışın var şinayder buraya gidiyomuşş

http://i.hizliresim.com/l18ZMQ.jpg

0|2
    0|0
    • Korkun bastımı.

• Çok zor bir soru değildi galiba hadi bana küfür ettin engelledim diyorsun ya diğer engelledikleriniz ne yaptı onlardamı küfür etti size.

• Anladım spor bilgin yok Bjklisin Bjknin transferlerini takipetmiyorsın örnek Fabri geldi dedi 10 kişi hepsini yalancıilan etmen gibi spor bilginolmadığıiçin engellediğinianladım.

• Sneijder kendisi defalarca söyledi Fenevde forma giymem diye.
    #Fenerağlama
    #FAA

0|2
    0|0
  • Salak gs yönetiminin sonunu hazırlar cok da güzel olur. bir galatasarayli olarak adamın degerini yonetime verilecek en büyük cezadir bu

0|0
    0|0
    • Eğer beleşe giderse taraftar basar Gs yi.

• Bassinlar zaten simdi boykot var kimse forma almıyor ama yonetim yüzsüz gitmiyor bir türlü bazen düşünüyorum Aziz Yildirim a verselerdi al gs yi batir deselerdi bu kadar iyi yapamazdi diye

• gsli değilim ama Sneijder fenere gitmez adama " Ağlama fener" diye beste söylettiler.

0|0
    0|0
    • Para para para.

• Yarı final oynadık biz Avrupada ya Bjk. Peki Tolga yüzünden elendik diyorsun ya Fabri mi kurtarıcak bu yıl 1 yılda 0 maç oynamış insan mı kurtarıcak.

• Bence kendini kandırma Gökhan parayı seçti.

• aziz reis çözer o işi

0|0
    0|0
  • Gelmesin a q İsteyen kim onu

0|0
    0|0
  • Fener ağlama şarkılarına fener formasıyla devam eder

0|1
    0|0
  • Fener ağlama diye şarkı söyleyen birini kesinlikle istemem

0|0
    0|0