Bu kız hakkında ne düşünürsünüz?

bir kıza açıldınız kız sizden hoşlanıyor bunu anladınız fakat sizinle ilgili emin olmadğından kabul etmedi bunu sizede söylemedi yalnızca ilişki istemediğini istemediğini söyledi bu kızla ilgili ne düşünürsünz ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bişey düşünmem başka kızlara bakarım artık .

1|0
    0|0
    • haklısın derim :)

• tabi gösteriyor ama yeterli değil karekterine hiç bakmadan olur mu

• eğer senin de hoşlnadığını anladıysa sen de hala belli ediyosan bence vazgeçmez ama göstersen bunu belkide diğerleriyle ilgilenmez daha.

Erkekler Ne Diyor 6

• emin değilim falan bunlara pek baakam ben olsam kabul etmediyse çok üzülürüm tabi yavaştan nefret etmeye aşlarım çünkü bu büyük bir olay benim bir kızaaçılmış olmam :))

1|0
    0|0
    • neden büyük bir olay ve nefret neden

• anladım şimdi :) olay ilk olduğundan bu kadar büyük

• aynen öyle ama bu kızlar bu kafayla giderse zor be :))) çok açılanlarda var bir arkadaşım mesela melekette sevgilisi var her gün 4 saaat telefon konuşuyo ama burda bir dönemde 3 kıza seni seviyorum diye açıldı :)) bölü olmaltan iyidir

• Kızla ilgili bişey düşünmem, nerede sı*tım da ilişki istemiyorum dedi diye kendimi sorgularım.

0|0
    0|0
  • Bir kere teklif etdim kaabul etdi etdi etmedi bidahada gidip teklif felan etmem beklemesin yani.

1|0
    0|0
  • ben soruyu anlayana kadar zaten bu kız başka bir sevgili bulur

1|0
    0|0
  • sana bişey soyliyyimi sen benım okulda konustuğum kız olabilirmisin olay aynıda (:

1|0
    0|0
    • hadi ya :)

• güvenilmez

• bazen her şey elindeyken elinden hiç bişey gelmıyo işte

• bir daha teklif ederdim, ikinci teklifte ispat için ne istediğini sorardım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• daha önce bir başkası tarafından canı yandığını kolay kolay ilişki istemediği düşünülür bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...