Rastladığınız gördüğünüz kulağınızla duyduğunuz yuh artık dediğiniz komik diyologlar var mı?

heryerde olabilir bu sitede dışarda sokakta bir mesajda televizyonda

örneklerle çiftleştirip çoğaltalım ks üyeleri:D

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• cafede bir grup arkadas masada oturuyolardi doner felan soyliceklerdi paralari eksik heralde kiz ordan aynen soyle dedi "ya soyleyelim donerleri odeme yapmaya gittigimizde ben paralari cikaricam sonra aa paramiz kayboldu dicem elimi enime aticam karistircam " felan dedi kizlardan biri "kanka adamin gozler faldir faldir lan yemez bence "dedi guldu kizda yemesse kacariz dedi ahahhaa ne gulmustum o gun :D:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• otobüste iki amcanın konuşmasına şahit oldum.Birisi pazardan ucuz diye tişört almış bakmadan giymiş.Meğerse haç işareti varmış sırtında kocaman.Cuma ya gitmiş öylece.Tabi sonra tepkiler yükselmiş ahaliden.ama onların konuşması baya komikti

1|1
    0|0
  • Dün lcw'da kasada beklerken yan kasada sıra bekleyen kadın arabaya biniyorum dedi teefonda konuştuğu kişiye topluca kadına baktık kafasını yerden kaldıramadı garibim

destekli at be bacım

1|2
    0|0
  • sevgilimle sahilde yürüyorduk. tam güneş denize batmak üzere ve manzara muhteşem. fotoğraf çekilmek istedik. Güneş her an batabilir ve manzara güme gitmek üzere. Çevrede de bizden başka kimse yok. O anda birden takım elbiseyle karşıdan gelen bir adam gördük . Hemen yanına koştuk. sevgilim elindeki fotoğraf makinesini ve beni gösterdi. sevgilim adama ''pardon ya şurada bir fotoğraf çekilebilir miyiz.'' dedi Adam bir makineye bir bana, bir sevgilime ve bir de sahilde batan güneşe bakıp

''Herhalde çekilebilirsiniz burası kamuya açık bir yerdir, sorun olmaz dedi'' ve yürüyüp gitti... :D

2|1
    0|0
  • dün sahilde oturuyordum.arkamda baya bir uzakta bir kadın yürüyüş yapıyodu bir yandan da telefonla konuşuyordu bağıra bağıra. çook skıştım altıma işiycem tuvalet arıyorum kııııı dedi teldekine tbi sahlde otrn hrkes duydu..

1|1
    0|0
  • Günlerden bir gün marketteydim ( masal gibi oldu :D bir varmış bir yokmuş :D)

Adamın biri karısına ped almaya gelmiş ama yerlerini bulamamış sonra da görevli kıza aradığını anlatmaya çalışıyordu...

+Buyrun beyefendim, neye bakmıştınız ?

- Iıı şeyy... Kanadı var ama uçamaz :D

Kız da kahkaha atarak gülünce adam da utandı garibim :D

0|1
    0|0
  • hoca:bi soru sordu bıdıdıddbıbdıdbıdnıdndındı cevabını biliyor musun kızım?

ben: yok bilmiyorum hocam

hoca:hiç mi bilmiyorsun kızım?

ben:hiç bilmiyorum hocam.

hoca:yorum yap o zaman.

ben:yapamıyorum hocam.

hoca:hiç mi yapamıyorsun kızım?

öyle uzayıp gitmişti :D

0|1
    0|0
  • masada iki kisi oturuyoz birimizde menu geldi yani siparis verdiklerimiz

digerinde ise birsey yok garson gelir ve can alici soruyu sorar-pizza kimin

0|1
    0|0
    • offffffffff:D fenaaaa

• işte ondan en iyi seçtim garantiye al diye:D ayrıca sorularında cevaplarında başarılı gerçekten;)

• tiskur ederim efenim dogamiz bu :)

• "Bence otistikler özürlü" diyen çok sevgili arkadaşıma yokmu bir alkış :D

0|1
    0|0
  • Ben herkesle yaparım mı ne demisti kadının biri cuma gunu duydum. Moda sahilindeydim jksdhngj

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kocaeli'de toplu taşımalarda genelde para geçmez kentkart denen zımbırtı vardır. kartında lirası olmayan biner ve kartı olan var mı diye sorar

0|1
    0|0
  • Gerçek bir olay söyliyeyim...

İtfaiyeci bir adam babasının durumu bayagı iyi zamanında zeytinburnunda arsa almışlar sonradan köşeyi dönmüşler bu adam ayyaş abi 2 oğlu var bir gün teknesi var küçük arkadaşlarıyla içmeye gidiyor sonra bir tekne yaklaşıyormuş çarpmasın diye itmeye çalışmış öyle sıkışmış parmağı 2 tekne arasına kopmuş buda sıgara paketine koymuş katlamış gömleğinin cebine koymuş öbür gün eve gidince karısı görmüş demiş eline ne oldu parmağım koptu gitmişler hastahaneye doktor demiş eline ne oldu demiş parmağım koptu doktor demiş parmağın nerde oda çıkarmış parmağı demiş al g... sokarsın... :) Bu olay gerçektir Fatih grupta 2008 de kime sorduysam aynı şeyi söylediler babamda itfaiyeci oda bunu söyledi babamın kuzenide aynı seyi söyledi... en ufak fark olsa inanmazdım ama ben doğrulugunu kendimce kanıtladım bu olayın...

Ayrıca bu adam itfaiyei arayan birine ''cumhurun keranesi buyrun'' dediğide bir gerçek

Alkolik bitmiş bir adam zaten

0|1
    0|0
  • Yer tarifi ;

Kardeşim şu ilerde ki ağacı görüyomusun

evet abi

Ha bak oradan gitmicen onu iyi bil o karşıda bakkal var onuda gördün dimi

evet abi

tamam orayada gitme şurdan dümdüz git

eyvallah abi sağol

0|1
    0|0
  • Bir gun babamla marketteyiz.

Ben ondeyim. Uzunleri kasiyerin onune koyduk.

Sonra babam elinde bir urunu unutmus.

Benim urunler kasadan gecti..sonra babam elindeki urunu tezgaha koydu.

Kasiyer sordu...

Berabermisiniz..

Be atladim..bu mumkun degil. Su gordugun adam benim babam:)))

0|1
    0|0
  • Geçen gün yolda yürürken arkamdan iki kız dondurma yiyerek geliyordu. Biri çok kötü ısırdım dondurmayı dedi diğeride çok azgınsın nasıl fantezilerin varmış senin dedi. İlginç gelen bu kızların en fazla 15 16 yaşında olmasıydı

0|1
    0|0
  • -3. kata nasıl çıkabilirim

-merdivenlerden

bina içine girmiş birisi buranın çıkışı nerde diye sorması

0|1
    0|0
  • X: j ile ayvan ?

Y: jelibon !

X:jelibon ayvan mı beyaa

Y: e ayı çıkıyor ya içinden

=DDD