Dershaneye gitmeden başarılı olunabilir mi??

Durumumuz pek iyi değil sınavı kazanmak istiyorum dershaneyede gidemiyorum kendi çabamla nasıl kazanabilirim yorum yazan herkese teşekkürler

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• soruları kendini kandırmadan çözüm yöntemlerine odaklanarak çöz..başarı sağlarsın..dersane olmasada olur..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Konu anlatımlı, bol testli bir hazırlık seti ile evde kendin de çalışabilirsin. Zaten bu iş sende bitiyor, illa ki birinin sana anlatmasına, kitaplarda yazılanları tekrar edip senden para koparmasına hiç gerek yok. Dersanedekiler "biz kazandırdık" deyip ilanlar asmazlar mı bir de ıy ıy ıy kapitalizm şovmenlikleri

0|0
    0|0
  • ücretsiz özel ders veren bazı kurumlar var. çözümlü sorular çok önemli. Tabi azmi ve hırsı hiçe saymamak gerekir. belirlediğin hedefe çok fazla soru çözerek ve yanlışlarını analiz ederek ulaşabilirsin. başarılar diliyorum...

0|0
    0|0
  • yaşım olmuş 20 halen dersanedeyim ama bir türlü başaramıyom hepsi para tuzağı kardeş

0|0
    0|0
  • üçok çalışacaksın bn dershaneye giderdim ama zaman kaybı diye parasının hepsini ödediğim halde gitmedim ama evde çok çalışmıştım

0|0
    0|0
  • üzretsiz dershaneler var kardeşim onlara git eğer okumak istiyorsan elinden tutan çok olur ama bu ben değilim. dershane gerekmiyor başarı için

0|0
    0|0
  • doğru kaynaklarla evet

0|0
    0|0
  • tabiki azim hırs olduktan sonra ve insan istedikten sonra her şey başarılabilir

0|0
    0|0
  • alırsan kitaplarını ve düzgün çalışırsan kazanırsın dersane şart değil

0|0
    0|0
  • Tabii olunur neden olunmasın? ben senelerce gıttımde noldu pek bir işe yaradığı yok otur evinde calis dershaneyle filan urasma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yatmadan önce 15 dk falan kitap oku..

ve hergün düzenli soru cöz..

mesela 1 tane konu anlatımlı matematık kitabı a. 2 tane de yaprak test :)

maddı acıdan daha uygunlar cünkü.. yanlışın veya yapamadığın varsa tenefüslerde hosalarına sor...

severek yardım ederler bundan eminim :)

ara da dersaneye git arkadaşının yanına misafir öğrenciolark. öyle de ders dinleyebilirsin. bir gün o dersane bir gün bu dersane diye :)

0|0
    0|0
  • konu anlatımlı soru bankaları al , çöz bol bo l birde internetten izleyeceğin konu anlatımlı videolar var zaten...

ha birde mutlaka her zaman kitap oku..

0|0
    0|0
Yükleniyor...