Kedimin ölüsünü ne yapsam bilemiyorum fikri olan?

dişi kedim hamileydi geçen gün sabaha karşı bir tane doğurdu doğan yavru ilk başlarda meme felan aradı ama sonra nefes alışı değişti öğlen civarları da kaybettik malesef dün annesi hala yalıyo ve karnını açıyo emzirmeye . çöpe atmayı bırak gömmeye bile kıyamıyorum ama mecbur gömücem sanırım fikri olan var mı:/

Güncellemeler:
çöpe atmam söz konusu değil sorum başka fikirler için zaten ama saksıya gömme fena fikir değil ama bendeki ölen kedileri de hep saksılasam belgrad ormanına döner ev
fikirler için sağolun.saksı alıp gömücem.daha oyunlar oynucaktık onla ahh ahh.neyse artık diğerleri sağlam doğar ve yaşarlar ümidiyle
gömdüm üstüne ne eksem onu düşünüyorum

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• bir saksı al içine göm, sonra çiçek falan da ekersin, bir nebze teselli olur çiçekler :/

3|2
    3|0

Kızlar Ne Diyor 11

• yeşil sogan ek hem yersınız ... ya kızım sen ıyımısın bende hayvan asıgıyımda bokunu cıkardın artık ayrıca saksıda 3 gun sonra kurtlandıgında leş gıbı kokucak heryer derın bı yere gommen lazım. anan olse bu kadar feryad etmezsın :D benım 9 tane kedım vardı ve hepsı zamanla teker teker olduler bende gomdum bu kadar yani abartmanın alemi yok o saksıyı al gıt derın bı cukur kaz göm üzerinede git nergis ek.

5|1
    1|1
  • tabkide gömeceks,n yapacak bir şey yokki,koıkar zaten:(

0|1
    0|0
  • saksıya gömülür mü ya evde mikrop yapar o kurtlanıp bahçeye göm

1|0
    0|0
  • göm onu ya da hristiyanlar gibi yak külleriyle avun ...

0|0
    4|3
  • bence de göm

0|0
    0|0
  • buz dolabında saklıycak halin yok gömücen tabıkıde .

1|0
    0|1
    • o da aklımda aslında tabi buz dolabına değil başka bir soğutucuya mumyalayıp :

• bismillah ya :D delirme allah askına gotur hayvanı göm yazıktır gunahtır ...

• sakın çöpe atma göm .s

2|0
    0|0
  • buzlukta sakla.))))). özledikçe bakarsın. napacan gömecen tabi

0|0
    0|0
  • gömün tabii ki. Atılmaz. Hoş değil sağlıklı da değil.

1|0
    0|0
  • Ah kıyamam ben ona yaa, gömüceksin başka yolu yok :(

1|0
    0|0
  • Gömeceksin başka yolu yok .s

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yazık =\ Çok üzülürüm hayvanların ölümüne, özellikle de evcil hayvanımsa.. Uygun bir yere gömmen en iyisi olacaktır, çöpe atarsan sonra pişmanlık duyarsın..

2|0
    0|0
  • çin'e kargoyla gönder misk kedisi yiyip duruyorlar damak tadları değişsin.

deli misin göm gömeceksen , bu ne böyle ya abartmayın

0|0
    0|0
  • benim pitbull'um ölmüştü 2 gün kazık kadar olmama ragmen agladım gömemedim sonra bizim evin az ilerisinde bir park var arkadaşla kazıp gömdüm oraya, bazıları anlamaz hayvan sevgisini, ama orda yakınımda diye içimde bir huzur var

3|0
    0|0
    • aynen benim ki biraz saçma belki ama ailemden biri ölünce ağlamıyorum kedim ölünce tutamıyorum biraz zaman sonra komik bişeye gülünce kendimi kötü hissediyorum

• Ne çöpü be ne saçmaladın...

Gömüceksin başınada bir taş koy şahsen köyde 2 köpeğimde gece kurtlar öldürmüş öyle dediler en azından gittik gömdük başlarınada 1 er taş koyduk...Dua ettik mezarlıktan sonra orayada giderim köye gidince ben sonuçta oda can hatta çoğu insandan daha insandılar...

0|0
    0|1
    • dua ne için onlara cennet cehennem yok

• dünya geçici yok olcak kıyamette onun için cennet ve cehennem arası neyse sonuçta bir ara da kalıyolar ya :D

• Soruyu yeni gördüm kardeş. Saksıya gömmene ne gerek var. Bir bahçe bul oraya göm. Bütün enerjini diğerlerine ayır.

0|0
    0|0
  • Yapmayın yahu, çöpe de atılmaz saksıya da gömülmez. İnsan ölüsü gibi muamele gösterin. Bizim ölen kedilerimiz bahçemizde gömülüdür, üzerlerinde papatyalar yeşerdi. Bahçeniz yoksa, en yakın ormana götürün oraya gömün

0|0
    0|0
  • bence ciddi sorunların var. bir bahçe bul ve göm. ya da poşetle ve çöpe at... anne kedin de hasta olacak ölü kedi yüzünden. nasıl bir zekan var?

0|0
    0|0
  • GömmeLisin ! HaLa Ne için BekLetiyorsun Evde AnLamıs Degilim .)

3|0
    2|0
    • yumuşak hala genelde öldüğünde kedi kaskatı ve buz gibi olur bu öyle değil ama ölü oldugu belli tabi.

• OLsun OLsun Sen Onu Hemen Topraga Göm .D Kaybettik Bir Kere .)

• İçine pamuk doldur

0|0
    0|0
  • Biran önce al yanından.Çürümeye başlarsa hastalık kapar kedin...

0|0
    0|0
  • uçurumdan fırlat ben öyle yapmıştım

0|0
    4|2
  • Merasim yapicak durumun ve cevren varsa guzel bir mersaimle ugurla yoksa eger gom gitsin

0|0
    0|0
  • annesini teselli edin yavruyuda çöpe atın

0|0
    3|0
  • bir yere gö

0|0
    0|0
  • Saksı fikri güzel ama içini doldurtsan ?

0|0
    0|0
  • Çam ağacı ek sallandıkça ağaç günahları dökülür :D

0|0
    0|0
  • yAa Cevaplara bak saksıya göm falan .D yok mu etrafta bag bahçe oralara gömmeniz dha uygundur

0|0
    0|0
    • yok ya.istanbul her yer bina bir belediye parkları var orada olmaz

• erkeğim lan resme göre tahmin mi yapıyosunuz mavi çerçeveden belli olmuyomu

• haha Lann Kedi mi Bakıyorsun .D Cok Eksantrik .D

Yükleniyor...