Ben iyi bir Galatasaraylıyım

Galatasaraylıyım formam var ve her maçı izlerim ama çocukluğumdaki coşkuyu bir türlü yakalayamıyorum. Galatasaray kaybettiğinde ağlayan, son dakika gollerinde evi yıkan, sabaha kadar sevinen bendim ama gerek şike süreci, gerek endüstriyel futbol benim Galatasaraya daha doğrusu futbola olan ilgimi soğuttu. Eski tutkulu Galatasaraylı halimi çok özlüyorum. Eskisi gibi olmam için ne yapmalıyım?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2000 ruhu nu yakalamadıkça zevk almazsn

1|1
    0|0
    • sen de almıyosun sanırım

• Evet ya eskiden hiç bir maçını kaçırmazdım. Şimdi ise son maçları izlemeye başladm. Hele antep maçında çıldırttılar resmen

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasarayım hazırlık maçı bile oynasa çoşku duyarım.Ama bir gerçek varki tüm Galatasaraylılar olarak en büyük çoşkuyu istiyoruz,yani ''şampiyonlar ligi şampiyonluğu''

onun dışında hiçbirşey bizi tam olarak kesmiyor.Bu duyguyu Galatasaraylılardan başka hiçkimse anlayamaz. Lig şampiyonluğu falan güzel ama,hedef değil bizim için.Sadece bir noktaya kadar keyf veriyor.

Ne olursa olsun illaki şampiyonlar ligi şampiyonu olacağız,er ya da geç

Müzemizde tek olmayan kupa o çünkü

2|4
    1|1
  • Ayrı süreci bizlerde yaşadık ve Şükürler olsun azcık bile ilgim tutkum azalmadı..

Sen maçlara gitmeye devam et.. Bi bakmışsın eskisi gibi olmuşsun..

2|1
    2|2
  • bir kere soğduysan bir daha tekrar eskisi gibi olmaz.

1|1
    3|4

Erkekler Ne Diyor 7

• Zamanla o zevkin kat be kat fazlasını alacaksın (:

Seneye cl' ne gidelim güzel şeyler olacak

1|1
    0|1
  • Bulunduğun yerdeki Galatasaraylılar Derneği'nde izle bence. O ortam insanı biraz daha gaza getiriyo :D

0|1
    1|0
  • o herkezde öyle futbol eski zevkini vermiyorrr

0|0
    2|1
  • fatih terimin çıkardığı olaylar benide soğuttu biraz. koskoca hocasın hakemle olay çıkarıyosun oyuncuları gaza getirmek için. hiç yakışmadı, amatörlük yaptı bence. fatih hoca her zmn imparatorumuz ama yaptığı yanlştı. hakemlerin hatası yoktu o kadar.

ama şu feneri kadıköyde yenelim başka bir şey istemiorum. 10 sene oldu adamları yenemioz. eğer kupayı yenilipte alırsak o kadar sevinmem

0|0
    2|2
  • gs tat vermiyor artık :(

1|0
    0|4
  • bence izlemeye devam et maçları eskisi gibi olmaz hiçbirşey

1|2
    1|0
  • neden futbolun içindeki pisliklerden kurtulmak futboldan soğutmaz.

gördüğüm kadarıyla eskiye göre futbolda ilgi azaldı bizim milletimiz böyledir.

hileli bir oyun oynuyorum oyun kalabalık, hilesi sona erince oyunda kimse kalmıyor neden hile hurdaya alışmışız.

ben şike süreci bittikten sonraki nerdeyse tüm maçları takip ediyordum eskiden sadece kaç kaç bitmiş diye bakıyordum maçlara çoğunda şike teşvik vardı hakem ayarlanıyordu izlemiyordum sadece sonuclara bakardım şimdi öyle değil

keşke 1-2 kere daha olsada futbol temizlense adi köpeklerden

2|2
    0|0
Yükleniyor...