Sneijder ve Fenerbahçe İddiaları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Eğer Sneijder serbest kalırsa Fener hemen devreye girecekmiş.
Bence Sneijder Fenerbahçeye gitmez

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu haberi kuş beyinli fener medyası çıkarmıştı. Trollediklerini zannedip eğleniyorlar işte. Sneijder yönetimle sorun yaşasa bile Galatasaray ailesine bağlılığı büyük. Bonus olarak;
    https://www.youtube.com/watch?v=joQuftOBIlk

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• almaz alacağını sanmıyorum. ama türk futbolu buna benzer çok transferlere şahit oldu. Tanju çolak, hasan vezir, feyyaz uçar, haim revivo vb.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Sneijder gibi karakteri bozuk topçuyu alırsa en ala protestoyu yapar taraftar ve isyan çıkar Sneijder in işi artık Çin'de alır yıllık 8 mil € keyfine bakar

0|0
    0|0
  • Terbiyesiz onursuzlar çubukluyu giyemez. yine menejeri Fenerbahçe'yi kullanıyor gs yönetimini istediğini yaptırmak için.

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • sneijdere 2.2mılyon ceza vermısler dava etmıs oda gs yı zor zamanlar gecırıyo gs fenerde herkes gıttı ama yanlı medyasıyla bısey yokmuş gıbı gosterıyo bu sezonun sampıyonu Beşiktaş olur

0|0
    0|0
  • fenerbahçe snejder'i almaz bunun nedeni saha dışı hareketler

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama istedikleri kesin. Fener ağlama dedikten sonra alirlarsa zaten buyuk olay olur

• snejder'in menajeri galatasaray yönetimine karşı koz olarak fenerbahçeyi kullanıyor

• Tabii ki gitmez. Alex galatasaraya gelir mi öyle düşünün

0|0
    0|0
    • Evet ama yönetim o nu göndermek için herşehi yapıyor. Taraftarlar yarın saat 17 de yönetime tepki göstermek için toplanacaklarmış

• Yok ya gidecekse çine belki umarım gİtmez

• Olursa iyi olur

0|0
    0|0
  • Popomla gülüyorum

0|0
    0|0
  • aziz reis çözer o işi

0|0
    0|0
  • Kim isterki o mali

0|0
    0|0
  • Saha dışı olaylardan dolayı kesinlikle almaz

0|0
    0|0
  • Yalan haber

0|0
    0|0
  • İsteyen kim zaten

0|0
    0|0
  • Ahahaha avcunu yalar anca... adam turkiyede bir kulube gidemez 20 milyon euro vermesi gerekiyo alcak kulubun. avrupaya 7m5 sarti var. kim aliyomus.20 veriyosa fener buyursun alsin.

0|0
    0|1
    • Alakasi yok. Sneijder itiraz için Uefaya gidiyormuş. Ve bu yuzden serbest kalabilirmiş yani serbest kalırsa Galatasarayla hiçbir bağı kalmayacak. Fenerinde ağzının suyu akıyor tabi öyle yıldızları yok ama gitmez

• Serbest kalmak o kadar kolay degil. kuluplerin karttan ceza verme hakki var. ayriyetten uefsya gidiyomus diyen kim fener medyasi gelme bu tongalara. serbest kalnasi bu tarz durumlarda degil maas odemeyince oluyi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...