Portekiz Euro2016 da finale cikti. insallah kupayi alir ronaldo ve arkadaslari sizce portekiz alir mi kupayi?

Ronaldo alsin messiden bir daha da onde olur bu sayede messinin kupasi yok milli takimda ronaldonun olursa messi nin havasi soner

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• almanya en az 3 tane atar portekize yazdım buraya

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Beklenen oldu Galleri eleyecekleri belliydi ama finalde kaybederler

0|0
    0|0
  • Bir yaşına bakıyorum birde yazdıklarına... Sen ve senin gibi futbolu Ronaldo sanıp her fırsatta Messi'yi ezmeye çalışanlara hakikaten acıyorum. Siz sadece Ronaldo'yu bilir onu futbolun ta kendisi gibi görüyorsunuz. Maradona ve Ronaldinho gibisi daha da gelmez emin ol.

1|0
    0|0
    • Ronaldinho kaka filan daha bir suru yildiz gorduk patrick vieralar gerardlar lampardlar ama soyle birsey var kardesim hatirlarmisin bilmem messi sakatti epey mac kacirdi ronaldo cok iyi form sergilemisti gittiler odulu messiyi verdiler o gunden sonra ronaldonun hakkinin yedigini dusunmeye basladim yoksa ronaldocu filan degilim messi yuzunden ronaldinho da takimdan gitmisti bence ronaldinho bunlarin ikisinden cok cok iyi bence

• Almanya alir

0|1
    0|0
  • futbol bu ne olacağı belli olmaz bir bakmışsın kötü dediğin takım kazanmış iyi oynamak yetmez şansda önemli portekiz şuana kadar şansıyla finale geldi büyük ihtimal almanyayla final yapacaklar eğer portekizin şansı böyle giderse alırlar kupayı ama almanya daha iyi

0|0
    0|0
    • Almanya da eksikler var italya macinda etkiledi bu eksikler gomezde eklendi bunun ustune ben fransanin finale cikacagini dusunuyorm. Portekiz sansliyla geldi evet finalde de sansi yardim eder mi muamma o

• alamaz kanka almanya fransa her ikisi de portekizi ezer

1|1
    0|0
    • Final maclari suprize aciktir belli olmaz ama fransa eksik oyunculari olan almanyayi eler yarin

• Messi 4 yıldır altın ayakkabı alıyor bunu kacırmaz bence tabi ronaldo hırs yaparsa frikiklerden kesin alır

0|0
    0|0
  • Turnuvanın en kötü futbol oynatan takımı ilk galibiyetini aldı ve finale çıktı.
    Diğer kolda Almanya, Fransa, İtalya gibi devler tepişirken, bu kolda ise ptt ligi seviyesindeki civcivler finalcilik oynuyorlar :D
    Hayatım boyunca izlediğim en saçma sapan turnuva oluyor nu

1|2
    0|0
    • Aynen bende buna anlam veremedim en dandik takimlarla en iyi takimlar ayri yerde cok sacma

Yükleniyor...