Kararsız kaldığınızda ne yaparsınız?

bir konu var bugün en fazla saat gece 12ye kadar karar vermem gerekiyor. ve bu konu ruhuma dokunduğu için çok fena zorlanıyorum. önümde iki şık var ya iyi olanı seçicem sonuçlarına katlancam ya kötü olanı seçicem sonuçlarına katlancam ve hani gerçekten bir çıkmaza girdim sabah uyandığımdan beri bunu düşünüyorum bazen karar vermiş gibi oluyorum sonra kararım değişiyo falan bende bir sizlere sorim dedim siz kararsız olduğunuzda napıosunuz? nasıl bir sonuca varıosunuz?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• iyi olanı seç..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kızma ama, bir konudaki seçenekleri iyi olan ve kötü olan diye analiz edebiliyorsan, zaten bu soruyu sormana bile gerek yok.. iyi olanı seçeceksin, olacak bitecek..

0|0
    0|0
    • iyi olanın içinde kötü var kötü olanın içinde iyi var işte bu yüzden karar veremiyorum ben.

• Eğer sizi kötü duruma düşürecek bir şeyse sizin hayatınızı karartaçak işe şeçiminizi ona göre yapını dönüşü olmayan bir yola girmeyin.

0|0
    0|0
    • yok hayatımı karartmıcak bişey ama duygularımı etkileyen bişey oyuzden karar vermekte zorlanıyorum ama sanırım önümde 8 9 saatim var iyi düşünmem gerekcek yinede teşekkürr ederim :)

• Duygular insanın en hassas noktasıdır. Konturol edilmeyinçe sonuçları hiçte iyi olmuyor.

• ikisindede sonuçlarına katlanıcam demişin iyi olanı seç bari katlandığına deysin bu sonuçlar

0|0
    0|0
    • :) aslında deycekmi onda bile kararsızım :P ama bu iyi olan şıkkı seçme konusunu değerlendircem teşekkür ederim :)

• Düşünürüm iyice , ileriye dönük bakıldıgnda hangisinden daha az zararla sıyrılacaksam onu seçerim

0|0
    0|0
  • madem öyle iyi olanı seç.

0|0
    0|0
  • İnce eleyip sık dokuyup mutlaka bir karara varırım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Karar verene kadar kararsızlıkla boğuşuyorum,zaten çok kararsız bir insanım karar vermekte çok zorlanıyorum.

Bu gibi durumlarda pat diye ben bunu yapıcam derim ve yaparım bazen sonucu kötü olur bazen iyi olur.

0|0
    0|0
    • aslında en iyisi yaptığınız üzerinde düşündükçe işin içinden çıkamıo insan :S

• Aynen öyle üzerine düşündükçe strese giriyorum ve sonuca varamıyorum daha da çok strese giriyorum

• kararsız kaldığımda düşünüp düşünüp karasız kalıyorum yinede

çıkış olmuyor bazen

0|0
    0|0
  • oturur beklerim.

0|0
    0|0
  • 2 şık varsa karar veremem 2sinide seçmem

0|0
    0|0
    • e peki naparsın?

• mantıklısı mantıklı olan

• duruma göre değişir bence bu kızın yaptığının mantıklı ya da mantıksız olması. evet genel olarak mantıklı olduğu sölenemez ama mantıksız olduğu da sölenemez bir ikilemde kaldım ben :S

• Yakın dostlarıma danışırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...