Küçükken oyuncağınızla uyur muydunuz ? :)

küçükken en çok sevdiğiniz oyuncak hangisiydi yanınızdan ayırmadığınız, sevdiiğiniz,gittiğiniz her yere yanınızda götürdüğünüz hatta uyurken birlikte uyuduğunuz :) benim bebekim vardı ama ben uyurken hep yastığıma sarılırdım :D

0|0
31|29

En İyi Erkek Görüşü

• aldığım bayramlıklarımal uyuduğumu hatırlarım :) ayakkabılarımla falan tabni baş ucumdaydı yatağımda dğel de

1|0
    0|0
    • Teşekkürler... :)

• evet :) bir erkek oalrak ayıcıkla uyduğumu hatırlamıyorum ama binbir çabayla aldığım bayramlılarımı başucumda koyarak bazen ayakkabılarıma sarılarak uyduğumu çok hatırlıyorum... demek istediğim buydu... en iyi cevap seçtiğin için teşekkür ederim

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 28

• Benim çocukluğumda pek arkadaşım yoktu. Çevremizde kimse yoktu diyebilirim. Bir tane ayım vardı. :) Babam hastaydı o zamanlar hastahanede yattı yıllarca. Hastahanede yatmadan önce almıştım. Babam yokken hep o oyuncakla konuşurdum. Yanımdan ayırmazdım. Adını bile baba koymuştum. Benim çocukluk arkadaşımdır o her şeyim idi neredeyse. Hep onla oynadım onla büyüdüm. Şimdi bulamıyorum. Bulmuş olsaydım çocukluk anılarımın arasında saklayacaktım.

2|0
    0|0
  • Benim çocukluğumda (70'lerin sonu, 80'lerin başı) bu kadar çok oyuncak yoktu. Annem bana yaklaşık 50 cm boyunda bir panda almıştı. Evdeki en iyi arkadaşımdı. Hala duruyor. Sağı solu patladı. Bazı yerlerinin tekrar dikilmeye ihtiyacı var ama hala iyi durumda. Onu saklıyorum. Sanki canlıymış gibi yatağımın köşesinde beni bekler. Sanırım/umarım beraber başladık bu hayata beraber bitireceğiz.

1|0
    0|0
    • İnsanların sevdikleri ve uzun süre beraber zaman geçirdikleri eşyalarla aralarında kuvvetli bir bağ kurmaları sıkça rastlanan bir durumdur ve çeşitli nedenlerle olabilir.

• Benim küçükken oyuncak filim vardı, çok tatlıydı yumuşacıktı birde, en son kulağı yırtılmıştı bir olayda nasıl üzülmüştüm, her gün yanımdaydı onunla uyurdum.

1|0
    0|0
  • Oyuncağımla uyumadım

Çünkü hepsini sobada yakmıştım :)

1|0
    0|0
  • bir çuval misketim vardı ranzaya çıkarırdım ama ağırlıktan dolayı sabah onu aşağıya konmuş olarak bulurdum

0|0
    0|0
  • ben oyuncakla degıl kucuk kardesıme sarılır onla uyurdum : ))

2|1
    0|0
  • Bir silahım vardı aynı gerçek gibi onu hiç yanindan ayirmazdin

büyüdüm hala duruyordu yeğenleri kırdı;)

1|0
    0|0
  • küçükken fare bir peluşum vardı onu bacağımın arasına alır öyle uyurdum :D

1|0
    0|0
  • benim hiç oyuncağım olmadı apla anam yok benim babam yok benim vurmayın vurmayın :D

2|0
    0|0
  • Uzaktan kumandali arabam vardi onunla yatmayi hic dusunmedim ayicimi aldatamazdim cunku.

:D

1|0
    0|0
  • İşte tam da bu yüzden, bütün çocukluğu boyunca, oyuncak ayıya sarılarak uyuyan bir kızı, büyüdüğü zaman, sevgili seçiminden dolayı suçlamamak lazım :)))

1|0
    0|0
  • Küçük bebeklik yastıklarım var hala onlarla yatıyorum

1|0
    0|0
  • bi düşündüm de yoktu nan benim oyuncagım... hep sevgilelerimle uyudum uheuehu :D

1|0
    0|0
  • benim hiç oyuncağım olmadı abla :( annemin terlikleriyle oynardım

1|0
    0|0
  • Bir silahım vardı onu hiç yanımdan ayırmazdım bir filmde görmüştüm adam silahını yastığının altına koyuyodu bende ondan sonra devamlı gece yastığımın altına koyardım :) hatta misafirliğe gidiceğimiz zaman babam üstümü arardı silahı alıp saklardı çünkü gittiğim evdeki çocukları vururdum ya da sağa sola sıkar boncuk arardım :D

0|0
    0|0
  • 3 vagonlu hızlı trenim vardı köprülü möprülü ama onla uyumazdım ^^

0|0
    0|0
  • tombiş vardı minik mavi ayıcık :) onla sarılıp uyurdum :)

0|0
    0|0
  • Cingöz diye bir gorilim vardı benden büyük uyurmuydum hatıramıyorum ama büyüdüm bende onun gibi oldum.

1|0
    0|0
  • benim bir sürü kedim vardı ve kedilerle uyurdum ben kovalasam dahi gelir benim yanıma yatarlardı :))

0|0
    0|0
  • hayır.o ne la öyle ayıcık falan :D

0|0
    0|0
  • Ben besiktas formamla uyurdum yegen..

0|0
    0|0
  • oyuncak arabam vardı <3

0|0
    0|0
  • oyuncağımla uyumazdım heralde yaa düşünüyorum deminden beri uyumadığıma kanaat getirdim şu an :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 20 yaşındayım hala bir yastığa sarılıp uyuyorum :D

0|0
    0|0
  • heryere götürmezdim, uyumadım da hiç :) araba sevdalısıydım çok.. :)

0|0
    0|0
  • gazoz kapagı kibrit kabı bilye oyuncak gurubuna giriyosa oldu :)

0|0
    0|0
  • Uyumaya calistim ama olmadi. Attim yataktan.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Yumoşum her ne kadar "Öldüm kızım, yeter artık" dese de hala her gece kendisini yatağa atıyorum. Uyuyana kadar sarılıyorum da uyuduktan sonra ne oluyorsa sabah ayağımı yere attığımda üstüne basıyorum. Bunu yazarken fark ettim de bunca yıldır kahrımı çeken yumoşuma bir isim dahi vermemişim, yazıklar olsun bana.

1|0
    0|0
  • Evet yaa birde üşümesinler diye yorgan örterdim:) Ve itiraf edim hala kaldırıyorum o ayımı :)

1|0
    0|0
  • genelde ısırır yalardım, dişlerim kaşımırdı :( link

1|4
    0|0
  • Kukla tavşanım vardı.Gittiğim her yere onu götürürdüm kıyafet giydirirdim oynardım,onunla uyurdum.

1|0
    0|0
  • benim bir keltos bebegim vardi bide yastigim onlarla uyurdum,bebekle degil ama cok uzun sure o yazstikla yatmaya devam ettim

2|0
    0|0
  • Ali adında bir oyuncağım vardı sarışın kot bir tulum vardı üzerinde halen odamda saklarım o olmadan bir yere gitmezdim :))

1|1
    0|0
  • Ben oyuncağımla değilde dört köşe bir yastığım var,kendimi bildim bileli.

Beyaz.annemin yaptığı oyası var kırmızı.küçüklüğümden beri her gece onunla uyurum.

Normal yastık olarak değilde,sarılıp uyurum.çok seviyorum :)

1|0
    0|0
  • ayıcıklarım var hala uyurum onlarla

0|0
    0|0
  • oyuncağımla uyudğumu hatırlamıyorum ama saklıyorum bazılarını atmadım hala

1|0
    0|0
  • Hayır uyumazdım.

1|0
    0|0
  • benim ayıcığıım vardı onnla yatardım hemde kocaman hala var o hatıra olarak duruyo kıyamıyorum atmaya :D

1|0
    0|0
  • Babacımın aldığı oyuncak köpek Balımm <3

Çook severdim hiç ayırmazdım yanımdan... Şimdilerde evde odamdadır...

1|0
    0|0
  • ben de küçük bir yastığım vardı ona sarılırdım :)

1|0
    0|0
  • Hala onunla uyuyorum . Aileden biri gibi oldu :) :)

1|0
    0|0
  • Babamin bana lunaparktan kazandigi bir dalmacya köpek vardi.. Onu cok severdim.

1|0
    0|0
  • Bir lahana bebek bile almadılar bana.

1|0
    0|0
  • hala yanımda olan bir oyuncak koalam var

1|0
    0|0
  • babamın aldıgı bı ayıcıgım vardı hep onunla uyurdum :)

1|0
    0|0
  • uyurdum sabah kalktığımda yerde bulurdum o zamandan belliymiş bazı şeyler :D

1|0
    0|0
  • Yastığım lan koklaya koklaya uyurdum ve halende yanımda taşırım o yastığı :)

0|1
    0|0
  • Hayır, hiç yapmadığım şey.

0|0
    0|0
  • Uyumazdım.

0|0
    0|0
  • evet hala uyurum yumoşumla :)

0|0
    0|0
  • benim hacıyatmazım vardı müzikli çok severdim. ama birlikte uyumazdık

0|0
    0|0
  • Oyuncak aslanımla uyurdum <<3<<< Bazen hala uyurum onunla.

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • ben hiç oyuncağımla uyumadım :/

0|0
    0|0
  • peluş ayıcığım vardı iki tane ortalarında yatardım :)

0|0
    0|0
  • Telefonum ve pandamla uyurum canım:)

0|0
    0|0
  • hayır eve zor sıgıyoduk oyuncagı nereye koyayım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...