Avrupa'da Galatasaray haricinde bir takımın kupa kazanma ihtimali var mı?

ben YOK diyorum..

ne zaman olacağı bilinmez ama bir gün bir kupa daha kazanılacaksa onuda biz kazanırız kimsenin kuşkusu olmasn

fener bu sene kura şansı ve futbol tanrılarıyla bir yere kadar geldi ama bu yüz yılda bir olacak şey..ilk CİDDİ rakibindede elendi gitti zaten..kabus sona erdi..benim ve birçok arkadaşımın benficalı futbolculara attığı TWEETlerin de çorbada ufak bir tuzu olduysa ne mutlu:)

son 1 haftada kendilerini avrupa fatihi görmeye ve bizimle kıyaslamaya başlamışlardı acaip sinir olmustum..herkes haddini bilecek..umarım ayakları yere b asmaya başlamıstr..

Avrupada tek büyük vardır oda Galatasaray..2 gün önce galatasaraylı olmakla bir kez daha gurur duydum..aynen yarınki şampiyonlukta duyacağım gurur gibi

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• bir beşiktaşlı olarak kabul etmek gerekir ki galatasaray bizden 5 sene fenerdende 3 sene önde..avrupada bir kupa kazanacak olursak o kupayı galatasaray alır.bizde gurur duyarız

3|9
    3|3

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence kesinlikle yok. Galatasarayımız avrupada kupa alma konusunda tek tabanca,

1|7
    2|2
    • o sıra avrupadaki futbol yorumcuları bile,avrupanın en iyi futbol oynayan takımının Galatasaray olduğunu kabul etmişti ve zaten şampiyonlar şampiyonu real madridi de yenip avrupa süper kupasınıda almıştık. dünya takımlar klasmanında 1 numaraya çıkmıştık. Bunları bir başka takım,değil yaşamak,hayalini bile kuramazlar

• haklısın..daha uzun yıllar hayalini kurmaya devam ederler

• var bence acı ama gercek :(

1|1
    0|3
  • Kupa kazanmanın kolay olmadığını gösterdi Fener zaten bizlere..

İnşallah önümüzde ki yıllarda başarılarımıza yenisi eklicez... Şu an Türkiye'de Avrupa da başarılı olma ihtimali en yüksek takım Galatasaray..

1|5
    2|3
  • düne kadar vardı sende naptın şimdi soru mu bu?Beşiktaşta seneye aday olacak hiç kuşkunuz olmasın.

2|3
    1|8
  • Var neden olmasın ki.Galatasaraylıyım yanlış anlaşılmasın.Ama fb yarı finale kadar çıktı kendini biraz daha zorlayıp 1 gol daha atsaydı finaldeydi..Bir daha neden olmasın ki?

0|2
    0|0
    • bu kura şansı ve futbol şansı bir daha gelmez diyorum..sadece rakibi oynatmayarak yarı finale geldi adamlar

• Şimdilik öyle ama sonra ne olur Allah bilir. Şu an en başarılı takım Galatasaray<3

0|3
    1|2
  • doğru söz karşısında susulur. şşşşt susun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Beşiktaş birkaç yıl içinde gerekli cevabı verir

2|3
    0|1
  • Galatasaraylı olarak yazıyorum...

Şu an Türkiyenin Avrupa'da en büyük temsilcisi tabiki Galatasaray'dır ama sen Galatasaray'dan başka kimse kupa kaldıramaz dersen bende ne alakası var derim. İyi bir kadro iyi bir teknik adam olduktan sonra her takım Kupa-lar kaldırabilir. Şu an ki kadromuz şuan Uefa'da olsa mesela kupanın kesin favorisiydik. Çünkü iyi hocamız ve iyi oyuncularımız var. Aynı güzellikte kim takım kurarsa kursun bu başarıyı sağlayabilir Bursaspor dahil...

0|3
    0|2
  • doğrudur kimse kazanamaz İMPARATORUN da bununla ilgili bir sözü var

0|4
    1|1
  • kazansın kardeş galatasarayda kazansın fenerde kazansın sivassporda kazansın bir TÜRK takımı kazansında kim kazanırsa kazansın kıskançlık çekememezlik olmamalı diye düşünüyorum ben biş BEŞİKTAŞKLIYIM ;)

0|4
    0|1
  • taraflı olarakmı soruyorsn yoksa bilgi amaçlımı?cevabım seni tatmin etmese de elbet takımlarımız kazanır.Gs uefayı kazanmadan önce kaç kişi inanıyordu?

0|2
    0|3
  • Ballı olan bir kulüp var ise o da cluj,braga gibi takımlar ile CL'de aynı gruba düşen ve grubu ancak romen takımı cluj ile aynı puan ile 2.sırada tamamlayan sonra da schalke gibi kendi liginde liderin 30 puan gerisinde 4.sırada bulunan bir takım ile eşleşip onu da g..t'ünü yırta yırta geçip.sonra real madrid'den 3 yiyince haddini bilen ama 3-0 verdiği avantaj ile sahaya çıkıp bir de 1-0 önce geçince rakibin 5 gol atması gerektiğinden ötü

rü artık iyice rehavete kapılmasını fırsat bilerek 3-2 galip gelip kendini bir b..k sanan cincon'dur

0|2
    0|5
  • eğer bu başkan bu bütçe oldukça Galatasarayda 10 yıl içinde şampiyonlar ligi kupası dahi gelir ama üstüne basa basa söylüyorum ÜNAL AYSAL kaldığı sürece

0|4
    1|0
    • kafasını alır gs anca 500 milyon borcunuz var yayın gelirleriniz 2016'ya kadar ipotek araştır boş boş konuşma öyle yorum yap cahil insan spk artrımına neden gitmek istediniz (ama gidemediniz tabiki) ? gs hisselerinin %60ını satmış durumda yani baya bir diken üstünde tek tutundukları dal cl gelirleri gelelim fenere 1 hafta önce açıklandı borc 137 milyon dolar yani 75 milyon borcu var buda fenerbahçe gibi takımlar için hiçbirşey hisselerinde %30u satılmış durumda yani hiç. satılmamış gibi bişey

• amq kendilerini pazara hazırlıyorlar böyle böyle tatmin oluyorlar 3 kupa istiyorlardı Y.RRAĞIMI aldılar bide korkuyorlarki şampiyon olmazsak bu hafta diye haftaya orda olursak diyeki sorma

• sen ancak kenefe boşalırsın ki kenef bile seni kabul etmez

• aynen katılıyorum Avrupadan bir kupa gelecekse yine Galatasaray getirir

1|5
    1|2
  • ulan kura şansı bal diyosunda bu sene gsnin clde gruplarda eşleştiği braga cluj avrupa ligi takımı bile değillerken sizinle şampiyonlar liginde eşleşti o gruptan bile zor bela ite kaka çıktınız manu desen istanbula yedeklerle geldi yetmedi son 16'nın en zayıf takımı schalkeyi kurada çektiniz hala ne balında bahsediyosun ? marsilya ve borussia braga ve clujtan benficada schalkeden çok çok daha iyi bir takım benfica bragaya kaç puan fark atmış ligte araştır bakalım ? leverklusen ligte schalkeye 10 puan fark attı ama avrupa liginde benfica iki maçtada yenip eledi hala ne ötüyosunuz? asıl ballı gsdir biz değil

1|1
    2|4
    • schalke benficadan daha iyi bir takım önce onu bir söyleyelimde..bizim oynadığımız hücum futbolunun atak futbolun pozitif futbolun bırak yarısını çeyreğini bile oynamadınız..işte onun için kaybetmeye mahkumsunuz..bizim bir hücum futbolu gelengimiz var o yüzden bu sene olmasada başka bir sene yine aynı başarıları yakalarız..mou bile elenecekseniz gs gibi elenin demişti..ama sizin takım pısırık bir futbol oynuyor..ite kaka geldiniz 1-0larla 0-0larla.ilk ciddi rkiptede de patladınız..

• cevap versene bana soran altımdamı kaldın zevk almaya bak uahahahahaha

• hacım iyi yazmışsın:)

• var bence kazanabilme ihtimali nitekim fenern yarı finalinde takım planlması daha iyi olsaydı biraz daha geniş bir kadro olsaydı şu anda finaldeydi ya da biraz daha şans olsaydı.

0|1
    0|1
  • bence alamaz.galatasaray ın vizyonu hep avrupadır hep öyle kalacaktır.

0|5
    0|1
  • yok deyinde sevinsin

1|0
    0|5
  • Var tabi.Beşiktaş önümüzdeki 3-4 yıl içinde kazanacak.

0|2
    0|2
    • şaka amaçlı söyledin herhalde en en en fazla çeyrek final görürsünüz

• Beiktaşın 4 sene sonraki kadrosunu bilmiyorsunki..G.Saray 2 sene önce küme düşmemeye oynuyordu.

• sizde bir Ünal Aysal ve Fatih Terim bulursanız ve iyi transferlerde yaparsanız bir yerlere gelirsiniz ama kupa zor iş

• fake hasan naber :D

0|0
    0|0
  • imparator oldugu sürece yok kazanacaksa yine cimbom kazanır bir kupayı yoksa kimse kazanamaz

2|4
    0|0
  • Galatasaray'ım Avrupa'da başka bir top oynuyor ve baskılı ortamlarda oynamaya da alışkın. 2000 yılındaki Leeds deplasmanını hatırladım da şimdi. 2 gün önceki Benfica maçına çok benzetiyorum ben o maçı. Benficadaki cehennemden bile baskılı bir deplasmandı o deplasman. Çünkü adamların İstanbulda 2 taraftarı öldürülmüştü. GS buna rağmen hiç etkilenmeden istediğini alıp finale çıkmıştı o cehennemden. Bu iki kıyaslama, bana göre iki takımımız arasındak farkı da ortaya koyar.

0|4
    0|1
  • O tweetlerden dolayı sana kılım ama Avrupada bizden çok daha iyi top oynadığınız bir gerçek. Biz de Zico döneminde iyi oynuyorduk ama bu haşortmanlının korkaklık genlerine işlemiş. Kupaya gelince, bence bir 10 yıl daha kimse kazanamaz.

0|2
    0|1
    • walla bize yapılanlar çok zoruma gitmişti bende öyle bişi yaptım pek çok arkadaşla..Zico döneminde iyi oynuyodunuz ama o hava 40 yılda bir olur bence fenerde o gelenek yok çünkü

• ben aslanımın kazanabilceğini düşünüyorum başkan değişmezse ve nokta transferler yapılırsa..tabi bir de imparator bırakmazsa ya da onun dengi ya da ondan daha iyi bir teknik dir. getirilirse

• Hamsi kavağa tırmanırsa ancak o zaman başka bir takımımız Avrupa kupası alabilir :)

1|2
    0|0
Yükleniyor...