4 senelik bir ilişki, 7 aylık nişanlılık kolay unutulur mu?

şimdi bayan arkadaşlar 4 sene biriyle çıktınız ve 7 ay nişanlı kaldınız. aldatma vs yok fakat zaten stresli bir süreç olan nişanlılık döneminde erkek arkadaşınızın sizden kaynaklı olmayan ama sizin ailenizdne kaynaklı olan stresi yuzunden ufak tefek kavgalar edip zmanla içinizde büyüttünüz. siz çok seviyorsunuz ve o da çok seviyor biliyorsunuz. ama ailenizim yaptığı o görünmez baskı çocuğu bunalttı ve bir gün ailenizden yana oldunuz. üstelik nişanlınız size benimle ömür geçireceksin benim arkamda ol yanımda ol demesine rağmen. sizde kavgayı ateşleyip çocuğu bunlattınız. akabinde duymak istemediğiniz bir laf dedi ve dediğine hemen akabinde pişman oldu gerekçesini de söyledi. ama siz nuh deyip peygamber demeden bitirdiniz ilişkiyi.. belli bir süre onsuzluk iyi gelse de zamanla özlemeye başlar mısınız yokluğu vurmaya başlar mı ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle aynı şeyleri bende yaşadım ki bizim aramızda gelenek görenek kültür ırk farkı vardı her hangi bir tartısmada iki tarafta ailesi hakkında laf etmez buda tarafları tartısmaya iter ilk zamanlarda normal gelir özlem hissi var olmaz içinde zamanla 4 yılın verdiği alısma ve sevgi canını cok yakar hele ki buyuk gibi görünen böyle sudan sebeplere kesinlikle gözden tekrar geçirmelisin hatta arayp bu konuda konusmak istediğini söylemelisin cünkü aranızda yalan yok ihanet yok sevginize sahip çıkın verdiginiz emeklere en hayırlısını diliyorum

0|1
    0|0
    • evet konu aslınd ao ihanet yok yalan yok, ama erkek elinedene geldği kadar zaten dağınık psikolojisiyle senin için çabalıyor. üstüne üstelik bu duruma bakmaksızın sen o kişiyi ailenle karşı karşıya getiriyorsun. ona rağmen sindirdi içine sustu. ama bir gün çok mutlu haber aldığı gün ona yalancısın diyorsun ve o da sana istemediğin bir söz söylüyor. koca nişan bitiyor. ilginç.. sizde ne oldu peki?

• çoookk biz birbirimizin ailesine küfür edip ne bileyim dini inancımızı elestrip geri döndüğümüz oldu bir sinirle hersey söyleniyor ama ben eminim ki o bayan sana karsı bos degil hiç bir bayan 4 yıllık iliskisini çabucak bitiremez onunde engeller var bu yüzden içine atıyor.. istersen bana özelden mesaj at ordan konusalım

• çok teşekkür ederim kardeşim, ekledim seni

Kızlar Ne Diyor 2

• peki ya senin ailen hep masum muydu ? hiç kendi tarafını inceledin mi ?

1|0
    0|1
    • ailem biz ne dersek onu tercih etti. yasadığı şehri bile değiştirecek kadar

• feminist değilim ne senni ne de o kızı tanırım.ama tek tarflı anlatmakla olmaz o iş

• e çağıralım o da gelsin diyeceğim ama ikili ilişki bu mutlaka onun da benim de hatam var

• nişanlım mı bana çok ağır söz söyledi? ben mi ona?

0|0
    0|0
    • sen ateşledin onu kırdın bir cümle ile ve o da dayanamayıp sana söyledi

• ömrümüz boynca ilk ve son kezdi

• o zaman al karşına konuş gercekten seviyorsan ve özür dile adam gibi

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeş ALLAH sabır versin diyerek başlıyacam sözlrime bende 1 yıl çıktım bir yılda nişanlı kaldım yani iki yılım geçti bak ben sevdiğim için askerde hiç yanlız bırakmadım millet yemek yiyiyodu keyfine bskıyodu ben ise kontör kartına harcıyodum acemi birliğim boyunca 600 tl gitmiştir kontör kartlarına paradan değilim sırf o yanlız kalmasın üzülmesin diye yapıyodum daha sonra çürük raporu alyımmı dedim al dedi vede aldım o alma deseydi ben askerliğimi yapacaktım hayırlısı diyelim askerden geldim ve daha sonra gittik tanıştık nişan yaptık bu ailesi bizi kabul etmedi ikide bir nişanlımaayrıl diyolardı bu çocuktan biz fakiriz onlara göre onlar bize göre daha zengindin böyle zenginlik yerin dibine batsın ben hep alttan almaya dewam ettim ailesi kızımızı uzağa götürmeyiz dedi bende tamam ben gelecem dedim kızın memleketine bunuda kabul ettim ben kabul ettikçe bunlar saçmalamaya başladı amaçları bizi ayırmaktı aileyi geçtim kızın ailesi hep ters konuşurdu bana bir kere üzüme gülmediler hep kusur arıyolardı bende bunlara susarak cevap veriyodum susmak bazen en güzeli sonrda kız yok ev alalım ok eşyalarımız iyisinden olsun sonra başklarının evine gidiyodu görüyodu gelip bana bizde ev alalım diyodu ben param olsa bu dünyayı sana alırdım diyodum hayırlısı diyodum daha sonra iş açacaktım durumumuz kötüye gitti ama gende açacaktık bakım benim sevdiğiim bana diyo gel 2...3 ay çalış işin olursa evleniriz olmasa ayrılırız dedi ya ALLAH aşkına böyle sevgimi olur bende bu şekil olmaz dedim öyle tartıştık sonra da ayrılalım dedi bende tamam dedim ayrıldık hattını kırdı ben kaç defa aradım o bikez bile aramadı ben neler yaptım o bna neler yaptı dünya küçük RABBİM de büyüktür elbet birgün ödeşeceğiz diyerekten hiç sesimi çıkarmıyorum artık 4 düncü aydır ayrıyız zor dayanıyorum ama üstesinden geleceğime inanıyorum ŞİMDİ BU KONUDA BENDE HATA VARMI SİZCE ? vede sana gelince kardeş eğer bişeyleri bahane ediyosa kız bu aşkınızın bittiği anlamına gelir üstelem derim ...

0|0
    0|0
    • özelden ekliyorum seni kardeşim. hikayem uzun sana atayım oku bak gör başıma gelenleri.. kısmen aynı..

• tmam kardeş ben yeniyim bu sayfada pek bilmiyorum ..

• Okuduklarım gerçekten korkunç,

yazık yani sevenleri kendi töre,mehsep, ırk, gelenek vs yüzünden ayırmalarına çok kızıyorum böyle insanlara ya

İnsanın karakterine bakarsın bu aileler neden böyleler?

Kendileri birlikte oldukları yaşlarda bunları mı gördüler ki büyüklerinden böyle yaparlar sanki yani

0|0
    0|0
    • babası ile annesi kaçmış insan düşün işte. beni onların ailesi anlamayack da kim anlayacak? ama anlamdılar

• Emin ol dostum köpek gibi pişman oluyorlar sonraları, sen kurtulmuşsun unutturacak biri çıkar karşına takılma ;)

• evet çünkü ben kaybettiğime inanmıyorum. resmen ailem kızlaır gibi gördü el üstünde tutuldu hangi erkek tarafı yapar bunu. kusur arar ama bizim ailemiz kusurlarnı bile kapttı

• şeytana dönüştü değilmi?tabi ailesinede snei kötüledi?ilerde dönmek istesede dönemicek çünkü ailesine karşı seni kötüledi sonrasında aile istemiycek,bu arada aldatma yok değil kızın aklını karıştıranlar olmuştur,4 senelik aşk 10 aylık nişanı biten biride benim tesadüfe bak

0|0
    0|0
    • tanıyamadım. zaten ailesi ilk zmanlar sorunluydu kız istiyor diye ok dediler. işin komik kısmı da şimdi kızlarına bak sen istedin olmadı zaten belliydi şimdi bizim istediğimiz olacak deyip. zorla da olsa kızı başkasına gözü kestiklerine verecekler. dönmek istese de dönmeyecek çok kötü durum. aldatma yoktu ne bende ne onda

• bizim aşkımız büyüktü ve herşey yaşanmıştı karı koca gibi,ve unutma olmadıki ara sıra hep konuştuk başkalarıyla evliliğe gittim ama olmadı o başkaydı beni deliler gibi seven kız nasıl oluyor bir anda şeytana dönüşüyor,sonrada diyoki ben dönüştüysem bile ses sussaydın sabretseydin

• sen aşk yaşadınmı yoksa görücümü?

Yükleniyor...