Siz olsanız ne yapardınız?

merhaba arkadaşlar üni de aynı sınıfta birini seviyorum. güzel ve havalı bir kız. Bu yaz açılmayı düşünüyorum zira derslerime konsantre olamıyorum ve bu gidişle okul uzayacak. Fakat reddedilirsem ve bu olay sınıfa yayılırsa işlerin daha kötüye gitmesinden korkuyorum bir yandan da keşke hislerimi söyleseydim demek istemiyorum. Pek konuşkan biri de değilim yerimde olsanız ne yapardınız?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslında kişilikli bir kızsa cevabı hayır bile olsa bunu kimseye anlatıp dillendirmez.Ama değilse anlatır tabi..Bence önce ağzını ara bir şekilde..

0|0
    0|0
    • kişilikli olmakl bir ilgisi yok bence. böyle bir teklif alınca ister istemez insanlar arkadaşıyla falan paylaşır. o ona öteki berikine söyler yayılır. bence aslı mesele erkeklerin reddedildikten sonra bunu gurur meselesi yapmaları. ne gerek var ki. birinden hoşlanmak, teklif etmek ayıp mı? erkek birzcık aklı varsa en ufak bir paylaşımı olmayan, kendisiyle flört etmeyen kıza teklif etmez. sadece kesişiyoruz diye teklif edersen olmaz o iş.

• Haklısın bende öyle düşünüyorum zaten ama belirtmişsin zaten herkes aynı değil o yüzden genel bir tavır sergilemek lazım:)

• Büyük ihtimal birilerine anlatır ama takmamaya çalışacam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• seviyorsan git konuş bence :) şaka bir yana da o iş öyle tutup teklif etmekle falan olmuyor. önce biraz yakınlaşmalı birlikte arkadaşça birz vakit geçirmelisin. bu süreçte de niyetini belli eden ufak ipuçları vermelisin. onun tavrına göre de ilişkinize bir isim koyma yoluna gidersiniz. yoksa bir pylaşımın olmdan, birlikte vakit geçirmeden kalkıp pat diye edilen teklifle red gelmesi kaçınılmaz.

0|0
    0|1
    • haklısın aslında vakit geçirdik grupça ve yakınlık da gösterdi ama arkadaşça. daha sonra ben uzaklaştım çünkü olmaz gözüyle baktım şu an ara sıra selamlaşıyoruz

• işte bunu yapma. sen uzaklaşırsan ve sonra kalkıp teklif edersen olmaz. yapacağın en mantıklı şey önce yakın bir iki arkadaşınızla birlikte, zamanla da başbaşa vakit geçirebileceğin ortamlar yaratmak. bir yandan da onunla ilgilendiğini belli etmek. bir iki görüşmeden sonra sms at, face'den falan online gördüğünde sohbet et. yani kısacası biraz flört et. ortada bir flört durumu olmadan bir kız gelen teklifi kabul etmez. ayrıca hayır cevabı da gururunu kırmasın. birinden hoşlnmanın ayıp trafı yok.

• teşekkür ederim tavsiyelerin için. bunlar benim de aklımdan geçen şeylerdi fakat artık onun gözünde belirli bir imaj çizdim. Ama yakınlık gösterip açılmayı düşünüyorum ilerde pişman olmamak için.

• Aynı olay benm başımada geldi .Gittim hislerimi söyledim kabul etmedi

Başkaları tarafından duyulmuşta . Onların söylediklerine pek kulak asmamaya çalışıyorum

tekrar iyice bir düşün derim açılıp açılmamayı .her iki şekilde sonuçlarına katlanman gerekiyor

0|0
    0|0
  • o kıza bir an önce açılalısın

çünkü işler daha kötüye gidebilir

kız başkasıyla sevgili olur

söyleyemediğin için acı içinde kalabilirsin

kızın yüzüne duygularını açıklamalısın

reddedilsende belli bir cevap bulmuş olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...