Fenerbahçe'nin yeni psikopatı Martin Skrtel, sizce başarılı olur mu?

Anavatandaki isim: Martin Škrtel Doğum tarihi: 25 Ara 1984 Doğduğu il: Handlová CSSR yaş: 31 Boyu: 1,91 m Uyruğu: Slovakya Slovakya Mevki: Defans - Stoper Ayak: sağ ayak Martin Skrtel Fenerbahçe'de başarılı olur mu?

• Başarılı olur.
    50% (19)47% (44)48% (63)Oy Ver
  • Yağmasa da damlar.
    37% (14)31% (29)33% (43)Oy Ver
  • Başarısız olur.
    13% (5)22% (20)19% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ovvvvvvvvvvvvv yesssssssssssssssssssss 5 dakika önce Fenerbahçe görüşmelere başladığını açıkladı :D

0|0
3|22

En İyi Kız Görüşü

• Icim bir hos oluyor böyle videolar izleyince ya futbol muazzam bisey..

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Basarili olur

0|1
    0|0
  • Başarısız olur

0|0
    0|0
    • Hm merak ettim sence neden başarısız olur?

Erkekler Ne Diyor 21

• Şimdi şöyle söyleyeyim. . . #Skirtel en beğendiğim futbolculardan ama Tr ye gelen her futbolcu uyum saglamayabiliyor :S o yüzden bilemedim şimdi inşallah faydali olur ben yağmasa da damlar dedim ;-)

0|0
    0|0
  • Çok paralar gitti. Skrtel, Neusteader , Kjaer, W. wiel. şu an bildiğin bir şampiyonlar ligi defans hattını oluşturdu fener. Bu defansın Türkiye liginde çok az gol yemesi gerekiyor

0|0
    0|0
    • Çok paralarmı wiel neusteader beleşe geldi skrtel 2.5 milyon euroya geldi. bir kjaer 8 milyon euro onuda hakediyor.

• Adam bruno alvesin ikizi gibi neustadter daha ii. Skrtel lider defans oyuncusu kjaerde öyle 2 si uyum sağlayamaz. Ama neustadter tamamlayici stoper kjaerle müthis 2 li olurlar. ya da 2. secenek kjaer oynamiycak neustadter ve skrtel ikilisi oynayacak. Tecrübelerimi aktariyorum sadece.

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • İyi oyuncu gerçekten. 3 stoperimiz de kaliteli. Tabi pereria varken kim gelse de çökebilir, orası ayrı konu.

0|0
    0|0
  • Keşke bunun yerine hızlı , ayağı düz bir adam alınsaydı ihtiyacımız o. Beşiktaş, Galatasaray maçlarında kırmızı görüp maçı satacak yeni oyuncumuz bu demek.

0|0
    0|0
    • Skrtelden daha iyi oyun kurucu stoper bulamazsın bulsandın dünya paradır. hız derken yavaş bir stoper değil zaten her stoper gibi ortalama bir hızı var.

• Tarihi geçmiş bence.

0|0
    0|0
  • kesinlikle iyi bir stoper

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım ama bu adamı çok seviyorum inş bir gün düşman olmam:D pete dunham benzerliği bir ayrı zaten

0|0
    0|0
    • Bu adamı bende çok seviyorum takım arkadaşlarını yönlendirmesi. onları hareketlendirmesi. kafası attığında psikopata bağlaması. bir stoperin özelliklerini taşıyor :)

• Geldimi ki kesinleştimi?

0|0
    0|0
  • çok iyi olur bir ortasaha kaldı mata geldimi tamamdır en az çeyrek final

0|0
    0|0
  • Geçen sezon Portekizliler bu sezon Hollandalılar. Elleri değmişken teknik direktör de alsalar keşke.

0|0
    0|0
  • E benim anlamadığım Neustadter stoper bu stoper.. Kjaer ne olacak o zaman?

0|0
    0|0
    • Yedek stoper olmasınmı hiç :d ayrıca neustadter ön liberoda oynuya biliyor görev adamı.

• Kjaer gibi bir adam yedek kulübesinde oturur mu hiç 😄

• Sıradan bir stoper

0|0
    0|0
    • Yuh cidden bunu dedinmi buna inanıyormusun sen :S

• adamın soyadı zaten yeter, skertel XD si, kerten gibi xd

0|0
    0|0
  • Başarılı bir futbolcu ama Vitor ile başarısız olur.

0|0
    0|0
  • İyi bir stoper inşallah gelir takıma

0|0
    0|0
  • Güzel transfer yapıyor bu sene hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Adam çöp liverpool stoperini niye satsın.

0|0
    0|0
  • Bence basarili olur

0|0
    0|0
  • Harika bir transfer yönetime tebrikler ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...