Burak 25 milyon eder mi ?

bu burak bir sezon düzgün oynadı diye 25 milyon euro istiyorlar o kadar edecek ne yaptı bu adam ya ?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sizce David Beckham kaç para eder? En parlak döneminde,en fazla 10 milyon euroluk oyuncuydu.Ama kaç paraya tarasferler yaptı? Değerinin enaz 10 katına. Arda Turan,Emre Belezoğlu,Selçuk İnan ya da Beşiktaştaki Olcay Beckhamdan dahamı kötü futbolcu? Kesinlikle değil. Bilakis ondan daha iyi futbolcular.

İngilizler başta olmak üzere bunların futbolcularını allayıp pullayıp pazarlama konusundaki becerilerine saygı duymak lazım.Gerçekten çok iyi beceriyorlar bu işi.Basını ve medyasıda kendi futbolcuları söz konusu olduğunda hepsi tek ağız oluyor.

Burak Yılmaz iyi bir oyuncu ama tabiki olumsuz yanlarıda var.En başta sık ofsaytta kalması ya da ortasahadan gelenlere duvar olamaması,pas oyununda yetersiz kalması gibi...

Çok olumlu yanlarıda var,sürekli kendini geliştirebilmesi,fizik gücü,hırsı ve karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda kolay kolay gol kaçırmaması ve bu sene geliştirdiği kafa şutları özelliği gibi...

Kısacası,bırakta bizde kendi ülkemizin oyuncularını parlatıp,yüksek bedellere satalım.Dünyada hiçbir ulus yoktur ki,kendi değerlerini hor görsün bizim kadar

3|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• dogru etmez adam ne yaptıkı ? alt tarafı ronaldo kadar gol attı hıc :)))))

fenerlı oldugunu bu kadar bellı etme

2|2
    1|3
  • tabiki o kadar etmez

0|1
    3|2
  • 10 milyon verirlerse satsınlar :)

0|0
    2|2
  • Herkesin bir fiyati varmis demek ki :(

0|1
    0|1
  • Galatasaraylıyım ama 25 çok.

0|0
    4|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Fenerli arkadaşlar Burak´a 5 Milyondan fazla etmez diyorsa o zaman Sow 1 milyon bile etmez

2|3
    0|1
  • eder tabiki, 5milyona aldık zaten transferin %20 side trabzona

aksi takdirde satmayız bize yararlı olur

2|3
    0|0
  • 25 milyon etmez tabiki.buna sadece fanatikler inanır

1|0
    1|4
  • tipik bir fenerli yorumu seninki son 3 sezondur yaptıkları ortada

2|1
    1|2
  • 25 milyon istiyoz da belki para üstü verecez ?

1|1
    1|0
  • adamın dibi burak yılmaz

1|0
    0|0
  • sence daha ne yapmasi gerek uçmasi lazim adam lig de gol krali bu sene sampiyonlar liginde degeri 125 milyon olan messi den daha çok gol atti bu ikisi yetmez mi

1|1
    0|1
  • Azmış ben olsam 40 derim ama bu Burak'ı 40'a satmak anlamında değil olabildiğince yüksek fiyata satabilmek babında başlangıç...

0|0
    0|1
  • Türkiye liginin en iyi oyuncusu olarak gösterilen 25 yaşının altındayken transfer olmuş Arda Turan bile en fazla 10 milyona satılmışken Burak Yılmaz bırak 25 milyonu 10 milyon bile etmez.

0|0
    1|1
    • 10 değil 13 :)

• OLsun 2 nin 3 ün hesabını mı yapacaz:) Benim demek istediğim o değil. Galatasaray Alper Potuk'u almak istiyor Eskişehir 8,5 milyon artı iki oyuncu istiyor. Muslera'yı 30 milyona manchester istiyormuş Gökhan gönül 25 milyon edermiş. Biz kendimizi kandırıyoruz ülke olarak onu diyorum Bu paraları bizim ülkemizdekiler inanır ancak.

• Galatasaraylıyım ama burağı hiç beğenmiyorum. 10 a bile satmaya razıyım ben ne 25 i. o kadar etmez zaten. To ktekniği yüksek, zeki forvetler o kadar ediyor burak etmez.

0|0
    0|0
  • daniel guiza yı bilmem kaç euro ya transfer eden kekler varken burak yılmaz 50 milyon euro dan fazla eder rahat ol sen

0|1
    0|1
  • Son vuruşları biraz daha iyi olsa . 50 milyon euro bile az gelir . Ama bitiricilik çok kötü suan

1|0
    0|1
  • gerçi aysaldı herhalde falcao 60 ederse burakta 40 eder filan demişti 25 milyonda para mı?

0|0
    1|0
  • 25 etmez dedim ama şıklar yok..

2|0
    1|0
  • 15 milyon euro anca eder .

0|0
    0|1
  • 1 sezonmu adam geçen yılda gol kralıydı ondan önceki yılda birsürü golü vardı bu yılda öyle

1|1
    0|1
  • Ya adam hep beleşten gol atmış bir futbolcu. Bu kadar ballı bir insan hayatımda görmedim açıkçası.

0|1
    0|1
  • dünyada etmez de başka yerde ediyosa bilemem

1|1
    1|2
  • 5 milyon zor eder

1|1
    2|3
  • Etmez

0|0
    2|0
Yükleniyor...