Çocukluk arkadaşı ile yaşadığımız bir olay hakkında

Benim Eskilerden Çocukluk arkadaşım var ve evli ama karısını aldatıyor ve aldattığı kızı her gezdirmeye cıkardıgında benide cagırıyordu ve maşa olarak kullanıyordu bunu yapmasının nedeni ise akrabaları görürse aldattıgını anlamasın gerisini siz anlayın yani ;) tabi ben bunu sonradan anladım zaten anladıktan sonra tesadüf ayrıldılar fakat kız benle konusmaya devam ediyor bulusalım arada ara gibi şimdi size sorum ben bu kızla konusup ilişkiye gireyim mi yoksa yol verip riske girmeyeyim mi ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya sen şaka mısın? Kız evli olan bir adamla ilişki yaşadığı yetmiyormuş gibi şimdide o adamın çocukluk arkadaşını ayartmaya çalışıyor. Seninde miden bunu kaldıracak öyle mi? Erkekler bazen beni dumur ediyor beyin de mi yok ya.

1|0
    0|0
    • erkek değilsin ya anlamazsın işte sen ben senin gibi düşünemiyorum bizde sadece kızla cıkmak ya da o onu düşünmüş bunu yapmısta ben yapayım diye birşey düşünmüyoruz biz bize yapılan bir yanlıs hareket gördük mü düşünceli kalıyoruz işte

• kardeşten öteyiz cocukla gel okey oynicaz gel gezcez falan filan 1 değil 2 değil 3 değil bide parası olmuyordu arada bendende alıyordu sonda anladım ,başıma ne geliyorsa iyiliğimden geliyor zaten bununda son oldugunu bugun anladım

• daha fazla saf olma lütfen o kızın tek amacı evli olan eski sevgilini seninle kıskandırmak.

Kızlar Ne Diyor 1

• karaktersizn tekisin bide savunuyosun Allhhh seni ıslahh etsinn!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sen uzak dur..kızın psikoloji gidik..

0|0
    0|0
Yükleniyor...