#Spor hakkında bilgisi olanlar sorumu yanıtlayabilirmi acaba?

Her gün düzenli 45 dk koşu ve egzersiz ile Vicudun kilo verme olayı tam olarak nedir? Direk zayıflarmı yoksa vicuttaki fazla gereksiz yağları atıp kasımı ortaya çıkarır?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Beni dinlersen sonuç alırsın , sabahları aç karnına minımum 30 max 45 dak dak yüksek nabızla koş , nefes nefese kalana kadar çok zorlanırsan biraz hızlı tempo yürü ve tekrar koş. Bu en iyi yağ yakımı için tabi koşu katdio alanında. Spor salonuna gitme şansın varsa ağırlık daha etkili olur: asıl önemli olan iraden sürekliliğin ve bilinçli beslen kardeşim protein ağırlıklı şeker ve yağı unut 3 aya yakın bir sürede değişimi göreceksin

0|1
    0|0
    • Aga aç karnına koşarsam ölürüm, :D Hem ben ekstra yağ yakmak istemiyorum zaten çok kilolu değilim daha da zayıflarım.

• senin dediğin kardio. öyle yaparsan gereksiz yağları atarsın. kas çıkmaz. belki baklavaların biraz belli olur. direk zayıflayamassın kalori hesabını yap. günlük kaloriden az alırsan zayıflarsın. bide aç karna koşu yap. o vakiitte şeker depoları boştur direk yağdan yakar.

0|1
    0|0
    • Tm ben gereksiz yağları atmak istiyorum Ozaman düzenli koşim ya Zaten evde düzenli şınav mekik falan da çekiyorum

• onlar zor zaten. yağ seviyeni baya aşağı çekmen gerek :)

• Karın kası için?

Yükleniyor...