Acil kilo almam gerek?

Boyun 171 kilom 51, 21 yaşındayım. Amacım kas vs değil sporda yapmıyorum. Sadece 8-10 kilo almamak gerekiyor suresi veya ücreti önemli değil yeterki %100 ise yarayan birşey olsun. Sağlıklı yollardan bildiğiniz kullandığınız ürünler var mı acaba?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Önce mhrs den en yakin devlet hastanesine psikiyatri bölümüne randevu alıyosun. Doktora şoyle söylüyosun ben iki aydır yemek yiyemiyorun yemege başlayınca bir iki lokma aldıktan sonra midem bulanır gibi hissedip kalkıyorum midem bulanmasada ben öyle hissediyorum hatta son iki haftada 4 kilo verdim. Ayrıca uykuya zor dalıyorum uyuduğum zamanda sanki uyumuyorda sadece gözlerimi kapatmışım gibi etrafta olan herşeyi duyuyorum diyosun ben çok yemek yiyen biriydim simdi yiyemiyorum zayıfladım ve daha fazla zayiflamak istemiyorum diyorsun. İki illac verecekbiri sabahbiri aksam icmen icin aksam icileni yarim ic bir haftasonra tum al dicek ama sen hep yarim ic. ya da ugrasamam diyorsan eczaneden remeron al depresyon hapi gece yatmadan once yarim ic ilk hafta uyurgezer gibi uykun cok olur ama sonra normale donersin. Bunlardan birini yap en gec 2_3 ay sonra bana tsk edeceksin

0|0
    0|0
    • siz kullandınız mı buni

• 3ay

Ben kullandım bir çok kişiye de kullanmasına vesile oldum üç ayda yirmi kilo aldım 40dim altmış oldum ablam kullandı oda 15 kilo alınca bıraktı bir kaç tanede arkadaşım kullandı.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kiloyu iki şekilde alırsın, ya yağ olarak ya da kas olarak bunun başka bir alternatifi yok. Amacın kas değilse yağlanırsın, zayıf olmana rağmen göbekli şişko birşey olursun.

0|0
    0|0
  • İntenette vücut geliştirmecileirn kullanıdı Gainer tozlar var baya kalori içerirç.
    Senin yapman gereken günlük kalori ihityacını hesapla. nette hesaplayıcılar var. mesala günlük 2500 kalorimi ihtiyacın sen bunu 2800 yap al. kilo almaya rahat başlarsın.

0|0
    0|0
  • Ne kilosu alacaksın yahu. Erkeksen tamam evet mantıklı, fazla zayıfsın da. 171 bir kızın 51 kilo olması güzel bir ölçü.

0|0
    0|0
  • Çok zayıf değilsin zaten

0|0
    0|0
  • ben sporla 2 sene de 20-21 kilo kadar aldım spor yapmadan da alırsın çok ye öğün sayını arttır gereksiz efordan kaçın sağlıksız olabilir senin için ama mesela asansör varken merdivenleri kullanma

0|0
    0|0
  • unıverstede ogrencı evınde kal laırsın

0|0
    0|0
  • Patates kızartması ye bol bol 😂

0|0
    0|0
  • Fazla hareketliysen kilo alamazsın

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Her akşam 1 kase bebe bisküvisini sütle karıştırıp ye icine de 1 kaşık bal veya pekmez koy mümkünse keçi boynuzu pekmezi olsun :)

0|0
    0|0
  • Bebe büskivisi ve süt en mama yap ye çok işe yarıyo bu tarz mamalar

ya da yemek yerken hızlı yiyip çok yiyceksin miden dolacak
    Hızlı yersen tokluk hissi cabuk gelmiyo

0|0
    0|0
  • bebek mamasını sütle karıştırıp iç. akşam ve sabah

0|0
    0|0
Yükleniyor...