Arkadaşlar Kadrom nasıl olmuş?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende bir fbliyim kardeşim. Bu kadro iş yapmaz. Tek liberolu sisteme geç. Hasan ali yetersiz. Aatif zanet ayrı bir handikap. Volkan s. ameliyat olcak ne olacağı belli değil. Neustader eski maçlarını izledim hiç beğenmedim

0|0
    0|0
    • elimizdeki kadroyla yaptım. d. as

• Aatif herkesi şaşırtıcak ben sivassporluyum sivasın 15-20 maçını izledim aatif çok yetenekli oyundu 3 yıl önce süper lig gol kralı oldu adam ayrıca volkan şenden 1-2 gömlek çalım yeteneği üstün - Fabiano son maçlarda formdaydı inş iyi bir şekilde oynar , Neustader kötü oynamış olabilir ama ne olcağı belli olmaz belki patlama yaşar - kjaerin yanında kim olursa olsun vasat performans sergilemez - kadroda tek sol bek var oda hasan ali - ondan yazdım

• Kardeşim kjaer çok iyi bir stoper hemfikiriz. Yanina en az onun kadar iyi veya hızlı bir stoper alınmalıydı. Aatifi bende izledim bilmiyorum pek begenmedim. Adini tam bilmiyorum ziyeckh , twentede olan onun da geleceği belli değilmiş tam. Eger sol beke lukaku alınırsa o da biraz kilolu Belçika Galler maçında çok hata yaptı. motor olabilir. Van persie den hala umutluysan diyeceğim bir şey yok zaten 😂. Ben bu sene bilmiyorum inanmıyorum şampiyonluğa. S. ligindede erken veda yapacağımızı düşünüyorum :D

• Teknik direktövü kim aziz yıldıVım mı?

0|0
    0|0
  • Hhajhgg süper baskan feneri böyle kurtarabiliriz..

0|0
    0|0
  • Kadro diyince bisiklet kadrosu geldi aklima

0|0
    0|0
Yükleniyor...