168 boyunda 55 kiloyum sporla kendimi nasıl düzeltebilirim 25 yaşındayım?

boyum uzamaz ama en azından uzun gözükcek bir şeyer kilo ve kas yapabileceğim sixpack yapabileceğim tavsiyeler lazım her türlü spor ya da egzeresiz olur kilo almak ve uzun görünmek başta lütfen fikirlerinize ihtiyacım var

Güncellemeler:
fiziksel olarak güçlenmek istiyorum

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kilo al kas yaparak

0|0
    0|0
    • hangi sporları tavsiye ediyorsun

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun görünmek istiyosan şu şekil bir fit vücut olmalı fazlası kısa gösterir
    store.donanimhaber.com/.../...a5a9a3ee42f26f85.jpg

0|0
    0|0
    • işte o şekilde fit bir vucut için nasıl çalışmalı

• Bu vücut için çokta çalışmaya gerek yok :D En basitinden evde şınav barfiks mekik gibi temel hareketleri bile yaparsan düzenli bir şekilde zamanla elde edersin bu vücudu. Yağ oranın fazlaysa koşu yap. Hızlı şekilde yapmak istiyosan spor salonuna git ağırlık çalış. İstediğin forma gelince ağırlıkları arttırmadan formunun koruyarak devam edebilirsin spora. Yüzme de yapabilirsin, yüzme bile yeter bu vücudu elde etmek için. Sana kalmış yani spor çok

• saol hocam

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle fazla kas yapma sıkı bir vucudun olsun yeterli fazlası boyunu olduğundan kısa gösterir üçgen peynir gibi dolaşırsın

0|0
    0|0
    • hahahh 3 gen peynir iyiymiş evet bende sadece fit olmak istiyorum ve bazı sporlar boyu uzun gösterebiliyor sıkı çalışma ile ama tam olarak yapmam gerekeni bilmiyorum

• parçalı kas yapılıyor hani bu bogum bogum duran kas yapısı o şekil yapma diyorum

• he anladım baklava misali galiba yok yapmam onu

Erkekler Ne Diyor 1

• Gayet ıdealsın kendını duzeltmek ıstıyorsan bol kitap oku bol şiir oku kütürlen

kültürlü bilgili bir kadın digerlerınden daha cekicidir...

0|0
    0|0
    • o konuda sıkıntı yok kardeşim ben gazeteciyim araştırma vs zaten benim işim de ben kendi görünüşümü değiştirmeyi fit olmayı kendim için istiyorum

Yükleniyor...