Sizce öğretmenimle evlenmeli miyim?

Bn liseye gidiyorum.öğretmenim bana olan aşkını itiraf etti.eğer anlaşabilirsek onunla evlenmeyi düşünüyorum.aramızda çok yaş farkı var ama ben bunu cok umursamıyorum.üniversiteye gitmeyide düşünüyirum.benin hayatim berbat ve iğrenç bu hayattan kurtulmak oçin onunla evlenmeyi düşünüyorum ama onunla kendimi düşününce bir garip oluyorum ve iğreniyorum lutfen hayatımla ilgili soru sormayın sizce öğretmenimle evlenmelimiyim?

0|0
17|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sonra pişman olursun evlenme derim ben. Derslerini çalışır ve bu günleri atlatabilirsen çok güzel günlerin seni beklediğine inanmalısın. Bu güç ve kuvveti kendinde hisset ve yaşa. Sonucun istediğin gibi olacağını zamanla göreceksin. Sabret ve ümitli ol. Başarılar...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Benim etrafımda da buna benzer bir durum oldu. Birbirlerini çok sevmelerine rağmen fazla uzun sürmedi. Niye mi çünkü çevre baskısından her ikisi de çok çekindiler kız anne ve babasından gelecek tepkilerden ve kız universiteye gidip sonra çalışmak istiyordu. Ama çocukta hemen evlenip çoluk çocuga karışmak istediği için bu nokta da ayrı düştüler. Ne kadar istemeseler de ayrılmak zorunda kaldılar. Sana tavsiyem bunu bir kurtuluş noktası gibi görme yaşında ufak kararlarını sağlıklı verememe olayın yüksek ilk önce öğretmenin niyetini anlamaya çalış. Sonra da senin ideallarinle hayallerine engel teşkil etmiyorsa evet de evlen. ama adamın niyeti çok önemli seni kullanıp atmasına izin verme dikkatli ol.

1|1
    0|0
  • Onula kendini düşününce iğreniyorsan evlenirsen muhtemelen onu aldatacaksın ya da gönlün başkasına kayacak. Hayatın kötü olabilir ama evlilik böyle bir şeyi için gerçekten de kurtuluş olacak mı orasını iyi düşün. Yanlışı yanlışla çözemezsin. Sorunlarını daha mantıklı bir şekilde çözmeye çalış. Yoksa öğretmeninle mutlu olamayabilirsin. Yaşın ya da bir başka durumun önemi yok. Tek önemli nokta senin yanlışa yanlışla karşılık vermeye çalışman.

1|0
    0|0
  • ögretmeni bikac sene sonr terketmiyeceksen evlen ama,belkide devam edebilirsinde eger varligi varsa yoksa sevme isi süresiz olmaz,bende kendimden 16 yas kücük biriyle evliyim severek evlenmemize ragmen 7 sene sonra bana ilk kez itiraf etti seni sevemiyorum diye.simdi ne oldu ayrilik planlari yapiyoruz.7 sene icinde hesabi yok beni sevmiyorsun dedigimde sevmesem evlenmezdim diye gecistirdi.degermiydi 7 sene zaman calmaya?kendimden örne veridim,ögretmeninde hata yapar seni kabul ederse,ilerde oda agliyacaktir bunu simdiden ne sen ne o kestiremez.ama benim hislerim kuvvetlidir.evlensende cocuk yapmasan bakarsiniz duruma göre eh tercih senin saygilarimla

0|0
    0|0
  • Sana duygularını itiraf etmesi iyi bişey fakat bu durum iğrenç ,itici bir durum ve sübyancı bir karakter oluştu kafamda

ayrıca sorunun cevabını tam öğrenmen için faili meçhul kişininde bir iki özelliğini yaz ; yani ben nerden biliyim şahs nası biri evlensen nası biri ile evleneceğni senden başka kimse bilmiyo.

0|0
    0|0
    • Herkez iyi bir hoca diyor.öyle sapık gibi hareketler yaptığı hiç olmadı.hatta biri derstte hocam tişörtünüz çok yakışmış çok yakışıklı olmuşsunuz dedi.hocada dersle ilgili konuş kafamı karıştırıyosun diye bağırdı

• Peki adamın seni sevdiğne sen ikna oldun mu?

• Bu ilişkinin 10 sene sonraki halini düşünemiyorum. Sen daha liselisin. Öğretmenin 50-60 yaşında olduğunda sen kim bilir 20-25 yaşlarında daha genç kız olacaksın. İleride sana istediğin heyecanı, mutluluğu veremez çünkü yaşlanacak ne de olsa. Bi de cinsellik söz konusuysa senin yaşına göre erken emekli olacak hatta sen daha hayatın toz pembe zamanlarındayken :) İleride çok sıkıntı yaşarsın, asıl evlendikten kim bilir 10 sene sonra hayattan kurtulmak için başka yollar deneyeceksin. O kadar sıkıntısı olacak yani yaşlılıktan dolayı. Hepsine genç bir kızken katlanabilecek misin? Bi de o zamanda yaşıtlarının yaşadığı hayatı düşünürsen onlara imreneceksin ileride sen.

0|0
    0|1
  • Bir kere igrendiginden omur boyu igrenmeye devam edersin. Omur boyu sikinti yasamaktansa kalbine gore olani bekle. Birde seni kolay elde edebilecegini farketmis olmali ki sana yanasmis bunu unutma

1|0
    0|0
  • kafan çok güzelmiş güle güle kullan

2|0
    0|1
  • öğretmeninle evlenmelisin

tabi seni anne ve babandan istemeli

toplum baskısınada aldırma

0|0
    0|0
  • yaş farkı ileride sorunlar çıkarabilir hayatında neler oldu bilemem ama sonra keşke olmasaydı diyebilirsin hem kendinde diyorsun iğreniyorum demissin hem onun niyetinin sadece aşk olduğunu eminmisin ki bence iyice düşün karar ver sonra.

0|0
    0|1
  • senin hayatında zormuştu

0|0
    0|0
  • bence evlen hem notlarında artar baktın olmuyor müdüre takılırsın

1|0
    0|1
  • Bence evlenme... Mantıklı veya yakışıklı diye biriyle birlikte olunmaz. İleride karşılaşacağınız daha büyük engeller olacak... İyi düşün derim :D

0|0
    0|1
  • bi bataktan kurtulmakiçin başka bir batğa girme derim

0|0
    0|1
    • Hangi bataklık iyi sence öğretmeninle evlenmek mi 2 abinin taciz etmesi mi?

• allah yardım olsun bacım ,yağmurdan kaçarken doluya tutulmamanı temenniederim onunla dendini düşündğündeki iğrenmeni aşmalısın yoksa sonuç şimdiden foss olmasın

• evlenmemelisin

1|0
    0|1
  • evlen bence

0|1
    1|0
  • evlen gitsin

mahkemeler hakimler boş durmasın

0|0
    0|1
  • anlık zevkleri bırakıp mantıklı düşün bundan 5 sene sonrasını düşün

0|0
    0|1
  • seni taciz eden 2 abinden kurtulmak için evlenmene gerek yok başka yollarla da kurtulabilirsin.

0|0
    0|1
  • kendi ögrencisine asık olan adamdan hayır gelmez

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 17

• saçmalama sen gençsin başka erkek mi kalmadı? sevmeden aşık olmadan evlenilir mi be kim bilir karşına kimler çıkacak belki birine aşık olacaksın onu her gördüğünde heyecanlanacaksın o iğrenç hayatını unutturacak sana adını duyduğunda kalbin küt küt atacak.bu duyguları yasamak istemez misin daha simdiden kendinden iğreniyorsun ben öğretmeninden de iğrendim.evlenirsen asla mutlu olmazsın bence sen daha gencecik o yasını basını almıs olacak.her zaman kendini bir kafeste hissedeceksin o hayatın daha berbat bir hale gelecek kendine senin yaslarında birni bul onunla güzel hayaller kur sevmek asık olup evlenmek varken hayatını karartmak nie?

0|0
    0|0
  • mutlu ola bilcekmisin ? bir ömür onunla gecermi?

bide onun kollarina girmek? bunlarin cevabini ver kendine ozaman kendin anlarsin evlenmelimisin diye

1|0
    0|0
  • evlenme çünkü hiç bir zaman onunla severek evlenmiş olmuycaksın onu bir kurtuluş olarak görüyorsun.Üniversiteye geçince zaten kurtuluşun olucak.yapma...çünkü ilerde ondan da kurtulmak istyiceksin.Sana aşık olması iğrenç bir kere.Sana o gözle bakması..Güvenme ve mantıklı hareket et.

0|0
    0|0
  • evlenme sakın..Daha çıkmaz yola gidersin.Öğretmenininde sana aşık olduğuna inanamadım üzgünüm .s ama sakın evlenme.evlilik kolay bir şey değil.benim annem o yüzden evlenmiş o yüzden ayrılar çok sıkını çektik sakın.Yaşlarına yakın seni cidden sevicek seninde evdiğin olmaktan iğrenmediğin bir insan çıkıcak karşına.sabret.hayatını daha beter hale getirme

0|0
    0|0
  • ilk önce öğretmenin niyetini anlamak gerekiyo acaba seni gerçekten seviyo mu yoksa kullanmak mı istiyo dikkat et kötü bir hayattan kurtulayım derken daha fazla zarar görme

0|0
    0|0
  • 36-45 yaş arası lise öğrencisi ilk kez görüyorum

1|0
    0|0
  • Bence saçmalıyorsun bariz.

1|0
    0|0
  • hayırr tebiki de ya.öğretmenin bahsettiğin kötü hayatından faydalanmak istiyor.gençsin hayatını mahvetme otur adam universiteye git

0|0
    0|0
  • İğreniyorsan bu iş olmaz.

Sırf ailenden kaçmak için evlenceksen bbekle aşık olursun ileride başkasına .

0|0
    0|0
  • tipik asıkus ergenus vakası güzelim her gençkızın basına gelir öğretmenine asık olma durumu ama o adam sübyancı sapık demek sana o gözle bakabiliyosa. Bence müdüre şikayet et öğretmenlik hayatı bitsin.böyle insanlara tahammülüm yok.

0|0
    0|1
  • ÖGRETMENİN KAÇ YAŞINDA ?

0|0
    0|0
  • Bence evlenme. Diyelim evlendiniz. bugün yarın başka bir öğrencisine de aşık olmıycağı ne malum?

0|0
    0|0
  • önce hayatını kur evlilik gelir zaten yaş farkı hiç önemli değil ayrıca dinen bile 7 yaş olması iyi

0|0
    0|0
  • yaş farkı nekadar ? Ayrıca seninki sevgi değil onu kullanıyorsun. :)

0|0
    0|0
  • hayatının yanlışı olur

0|0
    0|1
  • :/o öğretmen yoksa sen misin? Bence evet evet:D

0|0
    0|1
  • Saçmalama ya her aşkını itiraf edene inanırsak ohooo. niyeti amacı ne nerden bilceksin. kendi yaşlarında 3-5 yaş büyük birini bul ne öğretmeni tövbe yarabbim

0|0
    0|1
Yükleniyor...