Hala mektubuma cevap gelmedi ?

merhaba .bundan 4 ay önce oturduğum yerde kırtasiyede çalışan bir bayanı gördüm ve hoşlandım .daha sonra 1-2 hafta sonra bir gül aldım ve montumun çebine koydum.dükkana girdim ve bir erkek arkaşının olup olmadığını sordum.o da olacak gibi felan dedi.niçin sormuştunuz diye sordu.bende sadecene tanışmak istiyordum neyse dedim ve çebimdeki gülüü çıkartıp uzattım.şaşırır gibi çok teşekkür etti ve yanından ayrıldım.ve o günden sonra sadecene uzaktan gördüm.çalıştığı dükkanın önünden geçtim genelde.ve tam 4 ay sonra bir kez daha şansımı denemek istedim.bir mektup yazdım.telefon numaramı verdim.belki telefon numarasını deşifre etmek istemez diye facebook linkimi yazdım mektuba. ve mektun sonunda kararınızın olumlu veya olumsuz olduğuna dair cevapp verirmisiniz bilemem ama ben cevabınızı sabırsızlıkla bekleyeceğim diyerek mektubumu noktalandırdım.bugün sabah erkenden gittim dükkana ve mektubu uzattım .ve bir daha sizi rahatsız etmeceğim,kendinize iyi bakın diyerek çıktım.sabahtan beri bekliyorum ama cavap gelmedi,sizce yanlış birşeymi yaptım veya durum ne olur acaba yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Güncellemeler:
bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim peki ?
2-3 günlük zamanda cevabını beklerkene ;gözden uzaklaşmama gerek varmı?.yoksa hayat normal devam ediyormuş gibi çalıştığı dükkanının önünden geçeyim mi ? bu birşeyleri etkiler mi ?
Hala bir cevap gelmiş değil ! yaptığım şeylerin karşılığı bunu olacaktı .insan en azından cevabı olumsuz bile olsa bir mesaj atamaz mı ? :/ herhalde gerçek duygularla sevdiğimiz için böyle oluyor...

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yoo bence çok güzel bir şey yapmışsın. Seni bu öz güveninden dolayı tebrik ediyorum. Kararı ne olursa olsun çok iyi bir yoldasın. Diğer yandan bence dönüş yapar. Hadi bakalım. :)

0|2
    0|0
    • eyvallah sağolasın dostum.bugüne kadar öyle çok fazla sayıda kıza gidip teklif atmişliğim yoktur .ama gerçekten hoşlandığım birisi çıkarsa karşıma peşini bırakmam. bakalım bekleyip göreceğiz inşallah belki bir umut olur :)

Kızlar Ne Diyor 4

• umrunda olmamıştır veya biri vardır hayatında veya vakti olmamıştır ... herşey olabilir. ama sen yinede kendini bişeyler söylycek diye alıştırma. sonunda üzülmemek için.

0|1
    0|0
    • anladım .zaten bir süre bekleyeceğim ve birdaha kendi yoluma bakacağım.bir kişiye 2 den fazla fırsat sunmam öyle bir prensibim var .yorumunuz için teşeşkkür ederim :)

• 2-3 gün bekle zaman ver. bide mektup falan , ne bileyim dalga geçtiğini düşünmüş olabilir.

0|1
    0|0
    • peki bu 2-3 günlük zaman içerisinde gözden uzaklaşmama gerek varmı.yoksa hayat normal devam ediyormuş gibi çalıştığı dükkanının önünden geçeyim mi ?

• Daha bir şey yapma.

Gelmek isteyen gelir bu kadar çabaya .

0|1
    0|0
  • Ne kadar krosun ya sen :(

0|1
    0|2
    • niye ki nerde yanlış yaptım ki ?daha açık yazarzan sevinirim

• Kıro mu? Adam en güzelini yapmış, en azından facebook üzerinden kızı eklememiş. Gül vermesi değer verdiği anlamına gelir. Yaş genç galiba ama eskiden bu böyle işlerdi.

• insanın sevdiğine gül vermesi

duygusunu göstermesidir

Erkekler Ne Diyor 1

• kızı tekrar rahatsız et

ve bir cevap beklediğini söyle

telefon numaranıda ver

0|1
    0|0
    • metubu verdikten sonra bir daha rahatsız etmeyeceğimi söyledim .telefon numaramıda mektuba yazdıydım zaten.

• kızın sevgilisi olmadıkça

reddedilmiş sayılmazsın

Yükleniyor...