Bu yıl lig bitmedimi başlamadan?

Gs Bursa'dan oyuncu alıyor.
Bjk 0 maç oynamışa kale emanet ediyor Gökhan yaşlı diye antlaşmadığını alıyor Kasımpaşa oyuncusunu alıyor.
Fenerbahçe Schalke Liverpol Psg Manchester den oyuncu alıyor peki cidden bu yıl lig başlamadan bitmez mi Juan Mata'da gelirse.

• Evet biter.
    25% (1)17% (4)18% (5)Oy Ver
  • Hayır bitmez.
    75% (3)54% (13)57% (16)Oy Ver
  • Gs Bjkliyim ama bu yıl şampiyon belli FENERBAHÇE.
    0% (0)4% (1)4% (1)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)25% (6)21% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş in su ana kadar ki transferleri Gökhan hariç yedek kulübesini güçlendirmek için.3 kulvarda yarışacak takim kulübeyi guclendirmeli , geçen sezon stopere gidince Necip stopere çekildi mecburiyetten. Geçen sene derbi maçında Gunay oynadı yani üçüncü kaleciye de ihtiyaç olabiliyor

Gökhan i Dani Alves le kıyaslayanlar simdi yasli diye yolladık demesin , 31 yaşındaki adamin katkı vermeyeceği nerede görülmüş , 33 yaşındaki Atibanin performansı ortada

Beşiktaş kadrosunu korudu üzerine Kolarov gibi sağlam oyuncular alıyor. Fb de 10 a yakin oyuncu gitti isleri zor

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 15

• Geçen sezonda aynı şeyi söyleyen çok oldu. yok naini, persie geldi lig başlamadan bitti diye... Peki ne oldu?
    Ligi beşikaş güzel oyunuyla aldı
    Kupayı ise ölüsü bile iş yapan Galatasaray

0|1
    0|0
  • Fenerliyim her sene aynı muhabbet. Ronaldo Mesii dahi gelse lig başlamadan biter diyoruz hep bundan kaybediyoruz

0|1
    0|0
  • hacı geçen sene bir heyecanımız vardı fenerbahçe olarak.. ama bu sene artık o heyecan kalmadı.. büyük sükse yapabilirdik.. bu sene ne hedefleyecekler ki sanki :) lig de şampiyon olsak sevinmem ben fenerbahçeli olarak ee şampiyonlar liginde çeyrek finale çıksa elini öpsün başına koysun.. ki gs ın maalesef her maç 4 yiyen takımı çeyrek final oynadı.. uefa kupasını alsaydı bu sene.. hadi yine büyük sükse olacaktı.. bu sene hiç ilgimi çekmiyor hiçbir şey futbool olarak :)) bir tek beşiktaştan şampiyonlar liginde süpriz bekliyorum.. şenol güneş bence turnuvaya damga vurabilir :):)

0|0
    0|0
  • Her sene aynı muhabbet ya 😂 Akplilerden sonra en çok Fenerlilere gülüyorum bu ülkede.
    Mantık sahibi Fenerli arkadaşlarımı bunun dışında tutuyorum tabiki.

0|0
    0|0
  • Geçen yıl böye öten fenerlileri sezon sonu gördük büyük lokma ye büyük konuşma sora gene Mario gomez koyar hevesin kaçar

0|1
    0|0
  • Geçen sene de Van Persie - Nani gibi dünyanın isim yapmış futbolcuları geldi ama, bir Gomez bitirdi tek başına. Öyle düşünmek lazım, Galatasaraylıyım bu arada ve hiç umudum yok bizden yana. Beşiktaş yine sıçrayabilir ama.

0|0
    0|0
  • Hiçbir taraftar bunlara bakarak söyleyemem geçen senede kaç milyon euro harcandı ama ne oldu bn Galatasaraylm busene berbattı takım ama ona rağmen finalde feneri yere kupayla kapatti

0|1
    0|0
  • Geçen sene de aynı senaryo oldu Rvp dediniz nani dediniz patladı elinizde.

0|0
    0|0
  • Ya hangi takımdan transfer önemli değil önemli olan takıma vereceği katkı bak Diego ya Atletico dan geldi ne yaptı

0|0
    0|0
    • Şu da var Gökhan Van der wiel e göre daha çok ofansif bir oyuncu caner-gökhan 2 hücumcu bek i kaybetmek büyük hata

• Peraira gitmeden şampiyon olamayız

0|0
    0|0
  • Fener 3 oyuncu aldı hepsini beleşe aldı bonservis vermedi :D Fener iyi başladı transfere.

0|0
    0|0
  • Gecen senede aynısı oldu ama sıçtık

0|0
    0|0
  • Bursadan dediğin adam Serdar aziz sizin gibi küme düşen sivastan alanlar ne yapacak

0|0
    0|0
  • Manchester United Mata yı 20 milyon euro dam aşağıya bırakmaz fb de o kadar para yok

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama Fener şampiyon olur diyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...