Kadınların %90'ı şeytani midir? Kadınlar konusunda yorumlarınız nelerdir ?

Kadınlar Şeytani'midir? Verilen bilgilere göre kadınların %90'ı sinsi,şeytani,kötü niyetliymiş sizin yorumunuz nedir bu konuda? Kadınlar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

0|0
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• Yooo. Bence şeytani olan insandır. Onun dişilik özellikleri değil.

Lakin ülkemizdeki kızlarda insanlık 2. hatta 3. ya da 5. sırada geliyor. Kendilerini bir şey zannediyorlar. Kibir gibi duygular had safhada olduğundan, şeytanın onları kandırması çok daha rahat ve kolay oluyor diye düşünüyorum.

Justin Bieber'a bana "hi" demedi diye küsen kız nefes alıp veriyor yahu şu topraklarda! Artık onlardaki g*t kalkıklığını siz hesap edin. Eee öyle olunca da şeytan insanı nefsine çok kolay yendiriyor, sonrada oyuncak gibi oynuyor.

Bayanların yorumlarına bir göz attım. Bazı kadınların şeytandan daha beter olduklarını söylüyorlar. Bence ondan daha kötü değil. Onlar sadece şeytanın oyuncakları. İstediği gibi oynuyor onlarla. Ona karşı hiç direnç gösteremiyorlar çünkü tüm güçlü görüntülerine karşın aslında onlar en zayıflar...

Kur'anda şeytanın "cinlerden de insanlardan da" olacağı açıkça yazıyor zaten.

Şimdi çıkıp 3-5 zır zop atlamasın. Sonuçta bu genel geçer. Öyle olmayanlarda var mı? Vardır elbet de ben tam göremedim pek. Görsem ne güzel zaten.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Evet kadınlar şeytandır ancak şeytanda bir melektir. çok klasik oldu ancak kötü niyet kısmına katılmıyorum, mecazi bir yakıştırma oldu kanaatindeyim.

0|0
    0|0
  • aslında kadınlar çok masum ve cici yaratıklar. sadece erkeklerimiz biraz saf. aşk mı desem ne desem qözleri qörmez oluyor bazı apaçık şeytanlıkları. o yüzden vay efendim karı beni oynattı parmağında olayına qiriyolar. kadınlar çok tatlı kırmızı boynuzlu şeytancıklar. onları böyle yiceksin yaa :D

0|0
    0|0
  • kadınların aklının zekasının bazen şeytani bir ustalıkla çalıştığı konusunda kesinlikle eminim birşeye taktıklarında ellerine geçirene kadar pes etmiyorlar ama onun haricindeki kötü niyet sinsi falan bunlara kesinlikle katılmyorum kadın dediğin çicektir candır

0|0
    0|0
  • %90 iyimser bir yaklaşım olmuş. profilimdeki son resim olayı özetliyor :)

0|0
    0|0
  • hz. ademide havva ayartmadı mı? al bir tane elma ye ne olacak kim görecek demedi mi? hep bu karılar yüzünden zaten başımıza gelmeyen kalmıyor Allah canımı bağışlasın ki. bir elimde kuran, diğer elimde tesbih yaklaşıyorum tanımadığım yabancı bir bayanın yanına. ne bilem onun şeytan olmadığını? bana saldırmayacağını? sen koru yarabbi!..

0|0
    0|0
  • Orasını bilmiyorum ama öyle kadınlar var ki şeytan Allaha sığınır o derece. Şeytan kötülükte doçentse, onlar ordünaryüs profesör olurlar.

0|0
    0|0
  • Kadınlar olmasa idi erkekler bir boka yaramazdı der giderim .

0|0
    0|0
  • Bence alâkası yok sadece insanlar yeteri kadar anlayamadıkları için kadınları böyle saçmalıklar ortaya atıyorlar

0|0
    0|0
  • evet şeytandır kadının biri haca gitmiş şeytan taşlıyormuş şeytan ordan seslenmiş " sende mi ortak " demiş :)) yani aklmzı başızdan alıyorsuz herşeyize inanıyoruz herşey rağmen iyiki varsınız sizleri çok seviyoruz :)

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem ama bir kadın istediği şeyi eninde sonunda elde eder.. ve erkekler malesef bir kadının iki dudagının arasına bakıyor

1|0
    0|0
  • kadınlar sadece ve sadece bir melektir ve TÜM KADINLAR ANNEDİR. kadınlar olmasaydı toplum olmazdı toplumu çogunluk haline getiren ANNE olmasaydı yer yüzünde hiç bir insan nesli olmazdı

0|0
    0|0
  • şeytan yüce yaratıcının huzuruna çıkıp serzenişte bulunmuş ey ulu tanrı kadınları yarattın ya bana ne gerek vardı diye

0|0
    0|0
  • şeytanın önünde ceketini iliklediği tek varlıktır KADINLAR:d

0|0
    0|0
  • göreceli bir durum.

0|0
    0|0
  • Kadınlar şeytani değil sadece ayrıntıcı ve zeki ;)

1|0
    0|0
  • Yok be ne alakası var ya olur mu öyle şey şeytan değildir kadınlar. Melektir onlar melek.

0|1
    0|0
    • :) İnsanın hayatında aslında 2 tane melek kadın olur biri annesi diğer eşidir. Bir meleğin var diğeri de çıkar karşına yakında. :)

• hayirn kadinlar seytan degildir, kadinlar seytana bile pabuclarini ters giydirirler

0|0
    0|0
  • Hiçbiri şeytani değildir öyle bir genelleme olamaz, hepsi melek, melek maaşallah.

0|0
    0|0
  • Kadın var kadın var.. Ama aklıma gelen ilk yorum onlar Baştacıdır ...

0|0
    0|0
  • hepiciği üyle.

0|0
    0|0
  • bu yaşıma geldim çözemedim gittiler farklı yaratıklar :D

0|0
    0|0
  • Kadınlar çok güzeller ama çok acımasız ve zalimler

0|0
    0|0
  • hepisi şeytani

0|0
    0|0
  • yanlış tespit %101 i

0|0
    0|0
  • 90 değil 99 ameke . ağzında laf durmaz saf gözükür hayat ziker

0|0
    0|0
  • yok değiller

0|0
    0|0
  • Sana sormalı... (biz ne anlarız kadından...)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Profil resmimdeki aciklama yeterli sanirim. Ama sinsi kotu degiliz bu ozellik erkeklerdede var, bir insanlik zaafi. Kadinlar sadece zeki mantikli dusunen kisiler, neyi elde nasil edebilecegini cok iyi bilen sahislar sadece ;)

0|1
    0|0
    • kesinlikle her yönde çok zeksnız neyı nasıl elde edebileceğiniz çok iyi biliyrosnuz :)

• Şeytana pabucu ters giydirenlerimiz bile var..

0|1
    0|0
  • Şeytan halt etmiş bazılarının yanında

1|1
    0|0
  • Neyse ki benim gibi melekler var da %90 da kalıyor bu oran. Bir başımda harem eksik :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle öylee :):))))

0|0
    0|0
  • Şeytanlığı kabul edebilirim sinsiliği asla

1|1
    1|0

• Değildir. %90'ı abartılı olmuş bence.

0|0
    0|0
  • değildir