Bir kız hoşlandığını söylese erkeklerin tepkileri ne olur?

Kızlar aranızda bir erkeğe hoşlandığını açıklayıp da olumlu tepki alanınız oldu mu? Yani ne dedi

Beyler size bir kız gelip hoşlandığını söylese sizde ona karşı bişeyler hissetseniz kıza ne cevap verirdiniz?

Güncellemeler:
peki hoşlanmasanız ne derdiniz? ben seni arkadaşım olarak görüyorum falan mı?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben soylemedim ablam soyledi veşu an2senedir beraberiz ve çok mutluyuz yazın evleniyoruz :) inşallah

1|0
    0|0
    • peki çocuk ablana direk olarak bende onu seviyorum mu demiş inşallah mutlu olursunuz bu arada :)

• tamam söyleyince haber vericem :)

• :) hadi hayırlısı

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu sorunun aynı yaşadım .

Kız geldi bana işte ben okulda tenis oynuyodum. Bu ,bana 2 dk konuşabilirmiyiz dedi. Tmm dedım bende.

kız biraz utangaçta bişey bana karşı duyguları herhalinden belliydi. Bana teklif etti işte. ben o an gözlerinden ateş çıkan kırmzı kaya kartalı gibi oldum. Yürüyüşüm duruşum değişti. Ayağm yerdn kesilmşti o an. Biz iki sene çktık iş ve babası

Şu an aklıma geldı ve yine bana bişeyler olyo.

0|0
    0|0
  • Öncelikle şaşırırım sonra mutlu olurum :) bir an için ne diyeceğimi şaşırırım ve sonra bende senden hoşlanıyordum ama senin bana karşı olan duygularından emin olamadığım için söylemek istemedim derim sonrada gerisi gelir zaten. Ama bu olayın yaşanma ihtimali yok. Esmer kirli sakallıyım yakışıklıyımda ama niye sevgilim yok anlamadım

0|0
    0|0
    • Hoşlanmadıysam kızların erkeklere yaptığı gibi yaparım= sen önce git bir aynaya bak iğrenç yaratık. Git bıyıklarını al. Derim siz böyle yapıyorsunuz

• herkes aynı değil.ben olabildiğince karşımdakini kırmamaya çalışırım mesela.hem başkası sana öyle yaptı diye sen başkasın aynısını yaparsan onda ne farkın kalır?

• ilk başta bir şüphe sonra yavaş yavaş yavşama durumu :D

0|0
    0|0
  • süper bende derdim

0|0
    0|0
  • Biriside benden hoşlandığını söylese

0|0
    0|0
  • duygularımız karşılıklı derdim

0|0
    0|0
  • söylemesin söyletmem kimseyi üzmeye hayal kırıklığına uğratmaya ya da uğramaya hakkımız yok

0|0
    0|0
    • eğer sende o kızı seviyosan ortada kırıklık ya da hayal kırıklığı olmaz zaten

• benim sorduğum soru; kız sana açılırsa ve sende onu seviyosan kız ne cevap veriridin hani cümle tarzı olarak soruyorum.sen yanlış anladın sanırım

• 2 mizden biri daha az seviyor ya da yalancının teki olduğumuzu düşünürüm , mutlu aşk aşk olmaz birliktelik senin istediğinde bu eh birazda sevgi .

• ne güzel işte derdim

0|0
    0|0
  • Ben bir kizdan hoslaniyorum soylesem ne der sizce. Kalbimi kirmaz ins?

Korkuyorum ve ne der bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hassktr ben mi ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olumlu tepki aldığım da oldu, olumsuz tepki aldığım da oldu.Olumlu tepkilerde ne dediğine kadar hatırlamıyorum ama :)

0|0
    0|0
  • Söyledim, söylerim de.. Tepkisi önemli değil.

0|0
    0|0
    • bende söylemeyi düşünüyorum ama biraz öküz hani diyelim o da beni seviyosa o an ne tepki verir onu düşünüyorum da

• Hiç bir şey demem, ne dicem :D

0|0
    0|0
  • Seviyorsan ne diyecek diye korkmadan söyle bence.

0|0
    0|0
  • söyledim ben de hoşlanıyordum falan dedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...