Sevgilimle lunaparka gideceğiz,yardımınız gerek

Arkadaşlar yarın erkek arkadasımla lunaparka gitmeye kaarar verdik. Şimdi zeytinburnunda varmıs sanırım orayı bilmiyorum. Bakırköyde var hep görüyorum oraya gitmeyi düsünüyorum ama hic gitmedim nasıl tam bilmiyorum. Birde kaçta açılıyor orası aksama dogru mu? Ne kadar para harcarız baya eglenmeyi düsünüyoruz

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Saklambaç oynadıydık bikeresinde hem ben yumuyodum bulamıyodum:/

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• karşıdaki kadıköy bosancıdaki yere gidin ama dha tam olarak lunapark sezonu acılmadı kalabalık olmaz cok ama saat 7 8 den önce bosuna gitmeyin cok anlamsız we cok eğlenicekseniz 50 60lirayı gözden cıkartsın enişte =)

0|0
    0|0
    • Karsı cok uzak bize ya bu taraf daha uygun gibi bakırköyü düsünüyoruz o yüzden. Ama bu bahsettigim lunapark kacta acılıyordur onu bilmiyorum

• öğlen açılıyor işte ama weletlerden başka kmse olmaz saat 8 9 dan sonra ufak çaplı akmaya başlar akşam saatleri gitmen uygun işte

• cok tesekkürler :)

• en fazla 100 lira :))

0|0
    0|0
  • bostancida var bekleriz:)

0|0
    0|0
  • çırpıcıda vardı zaten zeytinburnunda başka bir yer yok bilmiyorum orası kapandı mı berbat bir yer

0|0
    0|0
  • karga bokunu yemeden açılıyor.

0|0
    0|0
  • lunapark ne lan başka yer mi bulamadınız ?

0|0
    0|0
  • Sabah 11'de döner tekerlek orada. 2 kişi 70 TL falan tutar.

0|0
    0|0
    • İyi uygunmus. Bakırköydekini biliyor musun gittin mi hic yani güzel mi eglenir miyiz orda :D

• Hayır ben Ankarada yaşıyorum o yüzden ortam nasıldır bilmem ama fiyatlar genelde ortalamadır. 5 TL'dir genelde araç başına sizin için 2x 10 7 araca binseniz zaten yeter etti 70 :)

• Ne kadar para harcarsınız... Vay arkadaş ya... Sırf soru sormak için mi soruyorsunuz bunları ? görende Rakkasta rezervasyon yaptıracaksın sanar :)... Siz lunaparka gidin söz bütün masraflarınız benden... :)

0|0
    0|0
  • Belediye parkı neyinize yetmiyor lan :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• daha gitmeden harcayacağın parayı düşünme bir ya.

0|1
    0|0
  • Cumartesi pazarinada ugra, sabahtan aksama kadar aciktr, iyi eglenceler ;)

0|0
    0|0
  • biz muhallebiciye giderdik:/

0|0
    0|0
  • Onlarda pek güzel makine yok .

Beşiktaşa gidin .

0|0
    0|0
Yükleniyor...