Sevgılımın dogum gününü KUTLAMASAM MI???

bu odun benm dogum günümü unutmustu ben hatrlatınca ozur dıledı falan ama kırıldım yanii. hedıye beklemıyodum zaten ama ınsan hatrlar be .. sımdı onun kı yaklasıyo ben unutmus gıbı yapmam yapamam kutlarım..aslnda seytan dıyo kutlama görsün nasıl bir duygu oldugunu ama kıyamam.. kutlarım ben ama hedıye almak ya da dogum gununde gorusmek gıbı bı olay olmaz yanı kusura bakmasın sızce ne yapmalıyım ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Odun dedin koştum geldim, şu sıralar çevremdekilerin bana seslenmek için kullandığı benim de duydukça ruhumun gıdıklandığı güzel Türkçe'miz de çok değerli ve paha biçilemez nesneleri nitelendiren ve hayat veren bu enfes kelime '' ODUN ''.

Bunu ben ve benim gibilere layık gördüğünüz için sağolun varolun :) Kutla gitsin, beterin beteri vardır bir gün biri çıkar karşına entel görünümle hafif lepistes kıvamlı bir dingil seni tanımaz, ah yarim vah yarim diye ramazan davulcuları nara atar, kırkpınar pehlivanları gibi güreşecek yiğit ararsın vesselam :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kızlar soruyorda ilk kez sorduğu sorunun cevabını da sorunun içinde yazan birine denk geldim :) hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • la salla gitsin ya. demekki doğum günü olayına o kadar önem vermiyo ki senin dogum gününüde unutmus.

0|0
    0|0
  • ben olsam kutlardım utansın . ondan farkın olmaz diğer türlü

0|0
    0|0
  • İntikam soğuk yenilen bir meze gibidir.

0|0
    0|0
  • kutlaa utandir iyice yerin dibine girsin hiyar:)

0|0
    0|0
    • ne yazıyımda boyle utansın ıyıce

• yaaa guzelce kutla bisey deme. sonra mutlu oldun mu de. evet derse bana bu mutlulugu neden cok gordun dersin. insansa yeter. fazla usteleme:)

• adamsın :D

• kutlama...

0|0
    0|0
  • Kutlama. Hatta hiç konuşma onunla. Ayrıl gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kutla sen kendini kötü hissedersin öbür türlü.

0|0
    0|0
  • Hemen gece 12 de kutlama ertesi gün olsun hatta akşam üstüne doğru kutla.

0|0
    0|0
  • kutla, utansın

0|0
    0|0
  • doğum gününü kutla canım :) valla erkekte olsa güzel bir demet çiçek hoşuna gider bence :) çiçek gönder bir sürü çiçek şubeleri var uzaktaysa

0|0
    0|0
  • Hatasını telafi eti mi ?

0|0
    0|0
    • dogum gunum gecelı cok olmadı ayagı sakattı zaten gorusemedık telafısını yaparız dedı ama daha gorusemedık

• yok ya ugrasma ıstemıyorum cunku kalbım hala kırık hedıyeyle ugrasamam bu bıle yeter bence:(:

• sen bilirsin ama oda seneye bşey yapmaz sonra sende seneye yapmican buda boyle gider :)

Yükleniyor...