Namaz kılarken huşu ile kılabiliyor musunuz?

Namaz kılarken huşu bulabiliyor musunuz?

1|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• vakit geldiğinde kendimi hazırlar aklımı başıma alır sonra namaz için ayağa kalkarım. Kabeyi iki kaşımın ortasına, sıratı ayaklarımın altına, cenneti sağıma, cehennemi soluma alır, Azraili arkamda ve bu namazı son namazım diye kabul eder korku ve ümit ile Rabbimin huzurunda dururum. ağır ağır manasını düşünerek kuran okurum. tevazu ile ruku eder huşu ile secdeye kapanırım. namazımı ihlas ile kılarım. ondan sonra yine kabul olup olmadığını bilemem.. der Hz. Ali bunu hissederim..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nazarım değmesin ben heyecanlanırım namaz kılarken benim için özeldir ve huşum kayboldu bir noktada birlikte namaz kılarken uyardı arkadaşım hani şu ayaklar secdeden kalkmayacak durumumuz var ya içime kurtlar düştü iflah olamadım geçen güne kadar annem sağ olsun şüphelerime deva buldu şimdi yine huşuya kavuşurum inşallah.
    İbadetlerimizi ihlas ile yapmalıyız Allah kabul etsin hepsini.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Tabi manevi olarak Allahın huzuruna çıkıyoruz, dünyevi işlerimizi bırakıp huşu ile Namaz kılmamız gerek. fakat bazen bunu yapamadığım oluyor malesef..

1|0
    0|0
  • Ramazan bitince huzurum geri geldi açlık krizindeyken rahat kılamıyordum 5 vakit namazı kılıyordum Ramazan'da teravih kılmadım daha çok namazdan soğutuyordu Ramazan nefsimi çok zorladı.

1|0
    0|0
  • henüz daha namaz kılacak kıvama gelmedim. Allah ile aramdaki pürüzleri giderirsem ibadet hayatıma başlayabilirim...

1|0
    0|0
  • Kilmiyorum ama başlamam lazım.

2|2
    0|0
  • Kolay degil ki husu icinde kilmak hep aklimda bir takim seyler geliyor

1|0
    0|0
  • Ben içimden şarkı söylerim dua bilmem

2|0
    0|1
  • Eh işte huşu içinde kılmaya gayret ediuorum

1|0
    0|0
  • Kılmıyorum.

1|0
    0|0
  • Elimden geldiği kadar

1|0
    0|0
  • huşu mu önce bir normal kılayımda

1|0
    0|0
  • sanirim evet..
    namaz kiliyorken, ölümün oldugunu düsünün

1|0
    0|0
  • Eskidennbu şekilde kılar iken son zamanlarda piskolojik nedenlerden Hayır

1|0
    0|0
  • şeytan namza rahat bırakmıyoki namazda bile haram şeyler geliyo aklıma bazen

1|0
    0|0
  • Hayır. Rap yapar gibi sure okuyorum hızlı hızlı.

0|0
    0|0
  • Bazen... Yerine göre kılabiliyorum..

0|0
    0|0
  • Ben huşuyu bilmem dünya güzeli ben sigara içerim

0|0
    0|0
  • kılmak için uğraşıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6