Sevgilinizin size iltifatlar etmesini nasıl karşılarsınız?

Diyelim daha çok yeni bir ilişkiniz var ve sizi çok seviyor "sen benim mucizemsin, yok gözlerine bu kadar yakından bakabilmek için çok bekledim" gibi cümleler kuruyor. Sıkılır mısınız bu kızdan? Ne düşünürsünüz?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• sevgilisinden gelen sözel iltifatlar erkeklerin çoğu için kadınlarda olduğu gibi mutluluk veren bir durum değil, rahatsız adici bir şeydir. samimiyetsiz gelir. onun yerine sizi mutlu edecek birşey yaptığında onu takdir etmeniz, arada bir gözlerine hayran hayran bakmanız yeterlidir.

1|0
    0|0
  • iltifat yapsa harbiden hosuma gider. ama cok konusmaktansa gözlerime dalıp gitmesi kadar güzelini bulamam

1|0
    0|0
    • Onu daha çok yapıyorum.. Ama bugün ona bunları da söyledim..

• kıymetini bilsin derim valla

• ama hiç bir zaman acele etme böyle konularda. asırıya kacmasın yani

• Kredi kartımı yoklarım hemen yerinde duruyormu diye.

1|1
    0|0
    • :D:D

• Çene yapcağına otursun pes atalım.Al sana romantizm.

• peste atarız maçta izleriz ama içimden gelen o cümlelerede katlansın olmuyor mu:D

• Çok sık kullanıyosa tabiki sıkılırım az olsun öz olsun

1|0
    0|0
  • Bir noktadan sonra herşey bayar tadında olmalı.

1|0
    0|0
  • abartmasın o kadar isterim..

1|0
    0|0
  • bana iltifat etmesinden neden sıkılim mutlu olurum iltifatlarına iltifatla karşılık wermeye calısırım ama hiç bir zaman onu kandıracagım yalan bir iltifat ortaya atmam

0|0
    0|0
  • ben çok hoşlanmam. hem de daha yeni bir ilişkide. kesin yalan yani inandırıcılığı yok ki. aşırı sevginin de gereği yok.

0|0
    0|0
    • 1 senesi var bu ilişkinin daha önceden.. Yani hemen sevgili olma durumu yok. Ben söyledim bunları sevgilime sonra yapmamalı mıydım dedim.:(

• anladım evet. haklısın tabi ama. erkek milletiyiz. ne yapacağımız belli olmaz yani

• doğru.

• Hoşuma gider bana bu şekilde davranması. Tabii ki en önemlisi içten bir şekilde olması

0|0
    0|0
  • korkarım hacı. bu işin bir de ayrılması var.

0|0
    0|0
  • Sıkılmayın kızlar çocuk hevesini alsın başta sonra düzelir merak etmeyin

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra sıkar insanı sürekli iyi şeyler duymak. Her şeyin tadında olması lazım.

0|0
    0|0
  • ne oluyor lan derim bir an.

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok sıkıcı :/

0|0
    0|0
  • o kadarda yılışma olmazki yaa bazı klişeeler ilişki literatüründe kaldırılması gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• arada sırada olursa işe yarar. hep olursa ööff bir sus derim.

1|0
    0|0
  • Düşünmem, koşarak uzaklaşırım.

1|0
    0|0
  • Kıyamam der bağrıma basarım huh ne berbat

1|0
    0|0
  • şiir kitabından fırlamış gibi konuşan adama tahammülüm yok.

1|0
    0|0
  • hiç hoşlanmam

1|0
    0|0
  • sıkılırm ya o kadar abartmasın mümkünse ulaşılmaz karizmatik olsun ne öyle ayaklarına kapanayım modları :)))

0|0
    0|0
    • 1 sene boyunca ulaşılmaz ayakları yaptı ama:D Yüzüne bakmadı. Hiç oralı olmadı:D:d

• :D ben güzel anlatamadım ondan:) Teşekkür ederiiizz

• öleyimdir :D

• Devamlı öyle romantik sözler sıkar beni arada bir söylemek lazım ki daha anlamlı olsun.

0|0
    0|0
  • Çok fazlada abartmamak gerek sıkılabilir.

0|0
    0|0
  • sıkılırım sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...