Dumbell(kas)çalışan erkeklerin gögüs büyümesi oluyor nedeni ney?

şişko memesinden bahsetmiyorum! normal büyümemi yoksa kas memesi mi

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kas memesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gôgus kasları işte

0|0
    0|0
  • kas meeme hastasıyımmmm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• normal o büyüme lakin, bilinçsiz oluşan yağ ve kas birikimi ile alakalı bir sorun söz konusu.. iç göğüs fibrillerini açmak için doğru pozisyonda başlar ve devamını getirirsen düzgün, fit bir görüntüye sahip olabilirsin.. haricinde, çirkin bir srkmaya yol açabilir, kendinden soğuyabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Ya aynı soruyu bende merak ediyorum. Zira 15-19 yaşları arasında acayip kas çalışırdım. Kol, göğüs, karın kasım belirgin derecede iyidi. Sonra bıraktım. Şimdilerde 26 yaşımda tekrar başladım. Hemen göğüs kasları belirgin bir şekilde çıktı. Tamam güzel ama, kol ile karında kas henüz yok. O yüzden bir garip duruyor. İyi mi kötü mü , yağ mı kas mı çözemedim. Pro vücut geliştiricileri gibi bombeli göğüs var, gerisi yok :D

0|0
    0|0
  • Birsürü dumbellı hareket var. Göğse etki eden ise Bench presstir.

0|0
    0|0
  • zıplıyom karın kasım çalışıyo neden acaba gibi bir soru sormuşsun?

0|0
    0|0
  • kas büyümesi

0|0
    0|0
  • hocam iyi dinle. sporsuz koşu yürüyüş yapmıyor da çalışıyorsan ki öyle yapıyorsun yağın tamamı kas oluyo onun için. önce yağ eritmek için uğraş kas sıkıntı değil çok.zaten çalışmayı bir bırak olduğu gibi sarkar o yağlar.

0|0
    0|0
  • Kas kesinlikle.

0|0
    0|0
  • dumbell ama hangi pozisyon birsürü pozisyon var kol kası için çalışıyosa neden göğüs kası çıksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...