Çok yandım nasıl beyazlayacağım geri?

ya geçtiğimiz haftasonu tatile gittim tatilde de sürekli havuzda voleybol oynamaktan güneşi baya almsim bide zaten esmerdim iyice yanmış suratım kapkara olmuş eve gelince anladm . Şu an omuzlarım falan da soyuluyo napsam ki ben azından yüzüm beyazlaşa biraz. yani nasıl beyazlatırım bir bildiği olan var mı ? krem de kullanmamıştım sevmem krem sürmeyi o yüzden yani.

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• ayy o duyguyu çok iyi biliyorum geçen ay bende sadece 3 gün tatile gitmiştim ama hemen kapkara olmuştum eve dönünce anladım çünkü tam tatil sezonu açılmadığı için herkez normal sen kapakara olmuşsun

vücut losyonu sür yüzüne her yerine o rengi açıyor biraz

bide salatalık suyu felan da açıyor

o soyulma çok kötü ya en az iki hafta geçmiyor

0|1
    1|0
    • nemlendirici krem sürüyorum sürekli bir işe yarar mı ki ?

• nemlendiri özellikli olduğu için yarar yüzünü yıkadıntan sonra düzenli sür

iyi geliyor

• teşekkür ederim ya çok sağol :)

Kızlar Ne Diyor 11

• bikaç haftada açılır tenin.

0|1
    0|0
  • gece uyumadan once yüzüne yogurt sür kokusu seni rahatsız edebilir ama test edilmiş ve onaylanmıs :)) gercekten beyazlıyorsun 1 haftada

0|1
    1|0
    • gece uyumadan sürersem o yoğurt sabaha totoya kadar bulşmış olur :d

• :D maskesi benden denemesi senden :) kolay gele şimdiden :))

• teşekkür ettm :)

• 1 haftada açılır sık sık duş al

0|1
    0|1
  • hiç dokunma daha beter olabilir. bepanthen krem sür. bir daha da kremlenmeden çıkma.

0|1
    0|0
  • Ben denediğim ve sonuç aldıgım bir kürü paylaşayım o zaman;

2çay kaşığı bal

biraz un, 1 çay kaşıgı ılık su hepsini karıştır, çok sıvı ya da cok katı olmamasına dıkkat et. onu yuzune bir güzel sür bir 15dk bekle zaten yuzunde kurudugunu hıssedeceksın. daha sonra ovalayarak cıkar, ve yuzunu ılık suyla yıka. balın yumusatıcı etkısı cildini daha parlak gösteriyor ve gözle görülür bir beyazlık sağlıyor.

0|0
    0|0
  • daha ne istiyorsun yaz gelmeden bronzlaşmışsın işte :)

0|1
    1|1
  • solaryuma git özel bir ek teknoloji gelistirmisler beyazlatma programi var hatta zenciler gidiyormus ve ten rengini aciyormus:D

0|0
    0|3
  • yogurt sur :D YANDIYSAN

0|1
    0|0
  • Bende yandim yaa :) şu üstte birisi ozel bir tarif vermiş onu denedinmi

0|0
    0|0
  • oh iyi olmuş tatile gidersin sen de bizi götürmessin inşallah kara kalırsın .p

0|0
    0|0
    • haydaaa :D geldin de gelme mi dedik :D

• selam bende memuka yurt içindenim :)) yurt dışının neresinden katılıosn :) bu arada ekleşsek de konuşsak mı özelden somurtkan şirin kız :)

• ekleşelim asdaf :D

• e sendede akıl yokki..ben denize her gittiğimde sebamed 50 faktör krem sürerim çocuklar için olanından bak yemin ediyorum sana.sanki hiç denize gitmemişim gibi.beyazlamak için bişey yok.1 ay sonra geçer takma kafana.bidahakine dediğim kremden al 28 tl falandır.

0|0
    0|0
    • krem sevmiorm ya vıcık vıcık ondan sürmüorm

• yoo vıcık değilki inan bana.sebamed bin kat güzel al sen yanmazsın.tercih senin;teklif var ısrar yok .)

Erkekler Ne Diyor 7

• bir kaç hafta evde takıl :D ben öyle yapıyorum şuan sık sık banyo nemlendirici krem acıldım byaa ama yeterli gelmiyor günde 2 kez banyoya dewam :D

0|1
    0|0
  • kızlar bronz tenden hoslanıyor mıllet bronzlasma pesınde solaryumdan cıkmıyor erkekler.bosver daha iyi

0|1
    0|0
  • nasıl beyazlayacağın konusunda bir bilgim yok...ama bahsettiğin kadar nasıl yandın detayları varsa açıkla,bir türlü istediğim esmerliğe ulaşamadım bu yaşıma kadar:S

0|0
    0|0
    • 3 gün boyunca sabahttan akşama kadar güneşte durdum :)

• diş macunu sür

0|0
    0|0
  • halk dilinde araplaşmışsın ya da kıro gibi karasın derler. acilen beyazla

0|0
    0|0
  • Tek çözüm koca mahmut otu. hiç duydun mu? yüzüne sürüyon anında beyazlıyor. aktarda bulabilirsin:)

0|0
    0|0
  • sdkajfhadskjfgahdsfsdfkjhfkjsdhaflf

0|0
    0|0
Yükleniyor...